Stano: Dobrze czuliśmy się w kontratakach

redakcja

Autor:redakcja

15 października 2022, 08:25 • 1 min czytania

Reklama
Stano: Dobrze czuliśmy się w kontratakach

W piątek Wisła Płock pokonała na własnym stadionie Legię Warszawa 2:1, dzięki czemu zrównała się punktami z ekipą ze stolicy. – Z mojej perspektywy był to mecz ciekawy, na starcie pojawiło się nieco szachów, później oba zespoły kreowały okazje – komentował zwycięstwo trener Nafciarzy Pavol Stano.

Reklama

Dobrze czuliśmy się w kontratakach, ale trochę nie wychodziły nam ostatnie podania. Z kolei Legia była bardzo groźna po dośrodkowaniach. Cieszę się z trzech punktów. To teraz najważniejsze – powiedział szkoleniowiec.

– Mogła wygrać zarówno jedna, jak i druga drużyna. Obie miały do tego sytuacje. U zawodników Legii było widać jakość, przy czym myślę, że odpowiednio zareagowaliśmy po pierwszych minutach, podczas których przeciwnicy pokazali niezły plan na nas. Korygowaliśmy zadania, weszliśmy w mecz, a potem staliśmy się tak samo groźni – dodał Słowak.

CZYTAJ WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

foto. FotoPyk

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank