Bogdan Wilk: Nie mogliśmy się osłabić na tym etapie sezonu

redakcja

Autor:redakcja

25 sierpnia 2022, 17:51 • 1 min czytania

Reklama
Bogdan Wilk: Nie mogliśmy się osłabić na tym etapie sezonu

Szefowie Piasta Gliwice chwilę po ogłoszeniu przedłużenia kontraktu z Damianem Kądziorem, skomentowali całą sagę transferową z nim związaną. Lech Poznań latem przez długi czas starał się o jego pozyskanie, nic z tego nie wyszło, ale w ostatnim czasie temat znów odżył. „Kolejorz” ponownie nic nie wskórał.

Reklama

 – Negocjacje trwały dość długo, bardzo długo. Wychodzi na to, że zbyt długo. Jesteśmy na takim etapie rozgrywek – po pięciu kolejkach – że zdecydowaliśmy, że nie możemy się osłabiać. Byłoby to nie fair w stosunku do całej drużyny i całego klubu. Mimo że parę dni temu Lech Poznań spełnił warunki zaproponowane przez nas kilka tygodni wcześniej, stwierdziliśmy, że aby osiągnąć satysfakcjonujący nas wynik sportowy – a to zawsze było dla Piasta najważniejsze – lepiej będzie, jeśli Damian zostanie z nami. Wtedy będzie łatwiej o sukces – mówi telewizji klubowej dyrektor sportowy Bogdan Wilk.

 – Jestem szczęśliwy, że tak ta sprawa się rozstrzygnęła. I, co najważniejsze, sam zawodnik powiedział, że jest bardzo zadowolony z pozostania w Piaście – dodał.

Piast Gliwice w tej kolejce Ekstraklasy gra na wyjeździe z… Lechem Poznań.

Reklama

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank