Manchester United zaczął sezon ligowy od porażki [WIDEO]

07 sierpnia 2022, 17:03 • 1 min czytania 11 komentarzy

Nie udał się ligowy debiut Erika ten Haga na ławce trenerskiej Manchesteru United. „Czerwone Diabły” przegrały u siebie 1:2 z Brighton. Powróciły dawne demony, czyli skandaliczne pomyłki w defensywie.

Goście już na przerwę zeszli z dwubramkowym prowadzeniem po dwóch trafieniach Pascala Grossa. W drugiej odsłonie spotkania Manchester zdołał złapać kontakt, gdy w 68. minucie gry samobójczego gola zdobył Alexis Mac Allister. Na więcej gospodarzy nie było jednak dzisiaj stać. Nie pomogło im nawet wejście Cristiano Ronaldo, który rozpoczął mecz wśród rezerwowych, lecz zameldował się na murawie w 53. minucie, zmieniając Freda.

Co tu dużo mówić, holenderski szkoleniowiec United ma przed sobą jeszcze furę roboty. Na razie drużyna, najdelikatniej rzecz ujmując, nie sprawia wrażenia gotowej do walki o najwyższe cele w Premier League.