Grabara: – Gdyby trafiono mnie inaczej, mógłbym tu nie stać

redakcja

Autor:redakcja

07 sierpnia 2022, 09:57 • 1 min czytania

Reklama
Grabara: – Gdyby trafiono mnie inaczej, mógłbym tu nie stać

Kamil Grabara odniósł poważne obrażenia twarzy po zderzeniu w drugiej kolejce ligi duńskiej z obrońcą Aalborga Mathiasem Rossem. W rozmowie z klubowymi mediami polski bramkarz opowiedział o fatalnej kontuzji i rehabilitacji.

Reklama

Czuję się szczęściarzem w porównaniu z tym, co mogło się stać. Tak mi mówili zwłaszcza lekarze. Jestem wdzięczny, że nic mi się nie stało. Gdyby mnie trafił trochę inaczej, to być może nie stałbym tu – ocenił Grabara, który dochodzi obecnie do zdrowia. Opuścił już jeden ligowy mecz i prawdopodobnie czekają go kolejne. Sam piłkarz dokładnie nie określa, kiedy wróci na boisko, ale chce zrobić to jak najszybciej. Swoją absencję ocenia na kilka meczów. W starciu z Rossem pękł mu nos i kilka mniejszych kości twarzy, a oczodół zaczął puchnąć.

Po zderzeniu nie pomyślałem o niczym innym tylko o tym, jak głupim trzeba być, żeby zrobić coś takiego? Jeśli planują mnie zabić, to muszą wymyślić coś innego, bo to na pewno nie wystarczy – wypalił w swoim stylu Grabara, który sezon zaczął jako pierwszy bramkarz Kopenhagi. Spotkanie z Aalborgiem musiał jednak opuścić już po ośmiu minutach.

WIĘCEJ O POLAKACH ZA GRANICĄ:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank