Isco poinformował o odejściu z Realu Madryt

redakcja

Autor:redakcja

30 maja 2022, 13:28 • 1 min czytania

Reklama
Isco poinformował o odejściu z Realu Madryt

Informacja, że kontrakt Hiszpana nie zostanie przedłużony była jasna już od dłuższego czasu. Teraz jednak sam piłkarz poinformował o tym za pomocą swoich mediów społecznościowych, żegnając się jednocześnie z klubem.

Reklama

Ofensywny pomocnik przeniósł się do Realu z Malagi latem 2013 roku. Królewscy zapłacili za niego wówczas 30 milionów euro. Na Santiago Bernabeu wygrał mnóstwo trofeów, z pięciokrotnym zwycięstwem w Lidze Mistrzów i trzykrotnym mistrzostwem Hiszpanii włącznie. – Po dziewięciu latach mój czas w klubie, który pozwolił mi spełnić wszystkie dziecięce marzenia, dobiega końca – napisał w swoim komunikacie na Instagramie.

W tym sezonie Isco nie był istotnym zawodnikiem w talii Carlo Ancelottiego. We wszystkich rozgrywkach zanotował 17 występów, zdecydowaną większość z nich stanowiły jednak wejścia z ławki rezerwowych.

Czytaj więcej o Realu Madryt:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank