Runjaić: Mieliśmy swoje okazje, dlatego nie jesteśmy zadowoleni z wyniku

redakcja

Autor:redakcja

15 maja 2022, 11:06 • 1 min czytania

Reklama
Runjaić: Mieliśmy swoje okazje, dlatego nie jesteśmy zadowoleni z wyniku

Wczoraj Pogoń Szczecin tylko zremisowała z Lechią Gdańsk. Portowcy mogli wykorzystać potknięcie Rakowa i zrównać się punktami z zespołem z Częstochowy. Szczęściu jednak trzeba jeszcze pomóc, a tego zabrakło drużynie Kosty Runjaicia.

Reklama

Po meczu trener Pogoni Szczecin ocenił przebieg spotkania:

– To jest różnica decydująca o miejscu w tabeli. Udało nam się zagrać na zero z tyłu, a wszyscy znamy statystyki Zwolińskiego i Paixao, których utrzymaliśmy w szachu. Może mógłbym powiedzieć, że remis to w porządku wynik, ale patrząc na nasze okazje, nie jesteśmy zadowoleni. Przed nami ostatni mecz przed naszą publicznością i chcemy podejść do niego ze złością. Chcemy wygrać i patrzeć co zrobi Lechia, bo jak zagra z Rakowem tak, jak z nami, może wygrać w Częstochowie.

Jeśli Portowcy wciąż myślą o zdobyciu wicemistrzostwa, muszą teraz nie tylko wygrać u siebie z Bruk-Betem (co zapewne się stanie), ale też liczyć na to, że Lechia wywiezie komplet punktów z Częstochowy, co będzie trudne, zwłaszcza patrząc na formę wyjazdową drużyny z Gdańska.

WIĘCEJ O FINISZU EKSTRAKLASY:

Reklama

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank