Dawid Kownacki: Dużo szumu. Mało konrektów

redakcja

Autor:redakcja

02 maja 2022, 19:15 • 1 min czytania

Reklama
Dawid Kownacki: Dużo szumu. Mało konrektów

Dawid Kownacki nie miał prawa być dziś zadowolony z przebiegu finału Pucharu Polski i wyniku. Lech Poznań przegrał z Rakowem Częstochowa. Po meczu piłkarz Kolejorza ocenił występ swojej drużyny. Nie zabrakło gorzkich słów.

Reklama

Dawid Kownacki wypowiedział po meczu następujące słowa:

– Dużo szumu, mało konkretów. W drugiej podobnie. Szybko po przerwie strzeliliśmy gola kontaktowego i mieliśmy jeszcze sporo czasu. Utrzymywaliśmy się przy piłce, prawo, lewo, ale z tego niewiele wynikało. Pozostały w lidze trzy mecze do końca. To jest piłka nożna. Ciężko spekulować trzy tygodnie przed zakończeniem rozgrywek. Trzeba wygrywać mecze, a co będzie na koniec przekonamy się.

 

WIĘCEJ O FINALE PUCHARU POLSKI:

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank