Pedri: Byłem zesrany, kiedy zakładałem siatkę rywalowi (WIDEO)

27 lutego 2022, 23:22 • 2 min czytania 13 komentarzy

Barcelona wygrała dzisiaj z Athletikiem Bilbao 4:0. Kolejny znakomity występ zaliczył Pedri, który po przerwie spowodowanej kontuzją wygląda obecnie jak jeden z najlepszych środkowych pomocników na świecie. 19-letni Hiszpan od miesiąca z meczu na mecz przechodzi samego siebie, a teraz znowu odpalił fajerwerki. Założył siatkę rywalowi na własnej połowie pod presją, ryzykował bardzo wiele. Po meczu podzielił się wrażeniami odnośnie tego momentu.

– W momencie zakładania rywalowi siatki byłem zesrany na myśl, co by się stało, gdybym stracił piłkę. Na szczęście wszystko wyszło jak trzeba – skomentował tę sytuację Pedri.

Pedri powiedział jeszcze „Nadal muszę się rozwijać, aby zostać kimś w tym sporcie”. Xavi natomiast „Pedri? Przypomina mi Iniestę”. Posypały się kolejne komplementy po tym, jak trener Barcy ostatnio nazwał swojego piłkarza największym talentem na świecie.

A tu jeszcze asysta drugiego stopnia Pedriego z dzisiejszego meczu poprzedzona genialną kontrolą piłki. Tego typu zagrania w wykonaniu 19-latka można podziwiać bardzo często.