Obrońca Wolfsburga: Wolałbym grać przeciwko Lewandowskiemu

redakcja

Autor:redakcja

17 września 2021, 11:12 • 1 min czytania

Reklama
Obrońca Wolfsburga: Wolałbym grać przeciwko Lewandowskiemu

Maxence Lacroix, francuski obrońca Wolfsburga, porównał Roberta Lewandowskiego z Erlingiem Haalandem. Z jego słów można wyczytać, że wyżej stawia sobie norweskiego napastnika. Wiadomo – z gustami się nie dyskutuje. Ale szkoda, że Lacroix nie miał okazji pograć w składzie „Wilków” sześć lat temu przy okazji pewnego wieczoru, kiedy Polak w pojedynkę rozniósł Wolfsburg.

Reklama

Myślę, że wolałbym grać przeciwko Lewandowskiemu. Haaland jest po prostu potężny. Trzeba być cały czas skoncentrowanym, kiedy się na niego gra. Oczywiście to różni gracze, obaj są niezwykli. Mam też ogromny szacunek wobec Lewandowskiego i kiedy grałem przeciwko niemu, to był bardzo, bardzo dobry. Ale myślę, że Haaland to przyszłość, że będzie lepszy – skomentował dla niemieckich mediów Francuz.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank