Koeman: Musimy mieć więcej zdrowych piłkarzy

redakcja

Autor:redakcja

15 września 2021, 08:46 • 1 min czytania

Reklama
Koeman: Musimy mieć więcej zdrowych piłkarzy

Barcelona wczoraj nie przegrała z Bayernem. Ona została zezłomowana. Pierwszy raz bez celnego strzału w historii swoich meczów w Lidze Mistrzów – to mówi samo za siebie. Jak porażkę tłumaczył Koeman?

Reklama

Ronald Koeman (transkrypcja za FCBarca.com): – Mamy swoje problemy w ataku, musimy poczekać jeszcze kilka tygodni, żeby mieć więcej zdrowych piłkarzy. Z dostępnymi graczami staraliśmy się zrobić maksimum i kibice to zauważyli. Oczywiście w drugiej połowie były duże różnice, ponieważ wprowadziliśmy młodych zawodników, którzy są przyszłością klubu. Musimy być cierpliwi, starać się poprawiać błędy, a jeśli będziemy mieli zdrowych piłkarzy w najlepszej formie fizycznej, to na pewno będziemy mogli walczyć o więcej.

Koeman konsekwentnie, kilkukrotnie, mówił o tym, że jak powracają kontuzjowani to ho ho, będzie się działo. Zgadzacie się, że mogą zrobić taką różnicę?

Zapis całej konferencji prasowej Koemana TU

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank