I liga: Sandecja chce do czołówki

redakcja

Autor:redakcja

15 września 2021, 20:17 • 1 min czytania

Reklama
I liga: Sandecja chce do czołówki

Środek tygodnia upłynie nam nie tylko pod znakiem europejskich pucharów, bowiem dziś i jutro za odrabianie strat wzięli się pierwszoligowcy. W pierwszym ze spotkań, które trzeba było rozegrać w innym terminie, Sandecja Nowy Sącz wygrała z Puszczą Niepołomice. 

Reklama

Dla ekipy Dariusza Dudka to drugie wyjazdowe zwycięstwo z rzędu, bowiem w poprzedniej kolejce Sandecja okazała się lepsza od GKS-u Jastrzębie na jego terenie. Dzisiejsze spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy już w 5. minucie wyszli na prowadzenie po golu Szymona Kobusińskiego z rzutu karnego. W ten sposób w 11. minucie wyrównał Michał Walski, a szalę na korzyść gości w 61. minucie przechylił Damian Chmiel.

Dzięki kompletowi punktów zespół z Nowego Sącza przesunął się w tabeli I ligi na piąte miejsce – do prowadzącej Korony traci dziewięć punktów, a do zajmującego drugie miejsce Widzewa Łódź – sześć. Warto podkreślić, że do rozegrania ma też jeszcze zaległy mecz ze Skrą Częstochowa. Puszcza jest 13. z siedmioma oczkami na koncie.

Jutro rozegrane zostaną trzy kolejne mecze: Arki Gdynia z GKS-em Katowice, GKS-u Tychy z Chrobrym Głogów i Górnika Polkowice ze Stomilem Olsztyn.

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank