Boruc odpowie za swój wpis przed Komisją Ligi

redakcja

Autor:redakcja

15 września 2021, 15:11 • 1 min czytania

Reklama
Boruc odpowie za swój wpis przed Komisją Ligi

Artur Boruc będzie musiał stawić się przed obliczem Komisji Ligi. Wezwany został na dywanik z niecodziennej przyczyny – powodem jest jego skandaliczny wpis na Instagramie.

Reklama

Po meczu ze Śląskiem, w którym znowu legionistom podpadł sędzia Frankowski, Boruc wrzucił na Instagrama taki wpis.

Cóż, można cenić Artura za wiele, za charakterność, za osobowość, ale to wpis pozbawiony klasy. Ciekawi nas jaka będzie ostatecznie decyzja Komisji Ligi, spodziewamy się raczej pogrożenia palcem, ale i tak jest to godne odnotowania. Boruc ma złożyć wyjaśnienia.

Czesław Michniewicz, który obejrzał dwie żółte kartki ze Śląskiem, będzie pauzował podczas meczu z Górnikiem Łęczna.

Reklama

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank