Lech rozpoczął rozmowy z Marcinem Kamińskim

redakcja

Autor:redakcja

22 maja 2021, 12:19 • 1 min czytania

Reklama
Lech rozpoczął rozmowy z Marcinem Kamińskim

W programie „Stan Futbolu” Tomasz Włodarczyk zdradził, że Lech Poznań rozpoczął negocjacje z Marcinem Kamińskim, który mógłby przyjść do klubu za darmo. Kończący się sezon jest jego ostatnim w barwach VfB Stuttgart. Polski obrońca rozegrał tam 62 mecze, w których zaliczył po jednej bramce i asyście. Z Lecha do Bundesligi odszedł po sezonie 2015/2016, a więc mielibyśmy kolejny powrót a’la Bartosz Salamon. Kamińskim interesuje się również Śląsk Wrocław.

Reklama

Klub nie przedłuży kontraktu z Kamińskim. Cieszę się, że wrócił z nami do Bundesligi i może zostać godnie pożegnany. Cierpiał w tym sezonie z powodu wielu niepowodzeń, jego rola w zespole była ograniczona, mimo to codziennie przychodził na trening ze świetnym nastawieniem. Zawsze wspierał drużynę i starał się ją budować – powiedział trener Stuttgartu.

Więcej plotek i informacji transferowych w programie „Stan Futbolu”:

Fot. FotoPyk

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank