post Avatar

Opublikowane 05.06.2017 12:52 przez

redakcja

Legia przeżyła w tym sezonie kilka naprawdę pięknych chwil czysto sportowych. Bo przecież nie co dzień gra się z wielkim Realem Madryt na Santiago Bernabeu, a i celebrowanie mistrzostwa Polski zdobytego na własnym stadionie to wspaniała sprawa. Sęk jednak w tym, że w parze z tymi atrakcjami szły też wydarzenia przykre.

Trochę wczoraj chaosu i niepokoju po ostatnim gwizdku sędziego się wśród stołecznych wdarło, bo choć Legia remisem z Lechią utrzymała pierwsze miejsce w tabeli, to wciąż musiała nasłuchiwać wieści z Białegostoku. A tam spotkanie zostało przedłużone aż o 10 minut i wystarczyła jedna bramka dla Jagiellonii, by koronację przenieść na Podlasie. W całym tym zamęcie na boisku oprócz zawodników i sztabu szkoleniowego pojawiła się też grupka ludzi, których raczej specjalnie nikt tam nie zapraszał. Panowie ubrani na sportowo kręcili się nie niepokojeni w tłumie i w zasadzie ciężko powiedzieć co wśród nich zaszło – jeden gość wybiega, drugi go goni, a trzeci… A trzeci ulega kompletnemu zezwierzęceniu. Najpierw wskakuje na plecy, potem kopie jeszcze leżącego fanatyka.

5935426de3a157_56153396

59354292575e49_64703728

593542a4355122_86850647

Czy ktoś jest nam w stanie wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi? Po pierwsze – dlaczego w ogóle kibole pojawili się na boisku? Po drugie – z jakiego powodu jeden z nich serwuje drugiemu „przekopkę”? I wreszcie po trzecie – czemu nikt nie reaguje?

Przykre, naprawdę przykre że klub wygrywa ligę, a niektórym w głowie zamiast świętowania – bójki i awantury. Całe szczęście, że wszystko zostało dokładnie zarejestrowane i nawet nie wyobrażamy sobie innego scenariusza jak dożywotni zakaz stadionowy dla oprawcy.

Opublikowane 05.06.2017 12:52 przez

redakcja

Zaloguj się albo komentuj jako gość
Liczba komentarzy: 198
avatar
 
Zdjęcia
 
 
 
Audio i wideo
 
 
 
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Urkides
Urkides

Ten co kopał to na bank był policjant. Oczywiście były, ten z czasów Tuska.

facemob
facemob

TO nie był policjant tylko popierdoleniec z bojówki, czyli patriota narodowiec, obrońca PISu. Ahh zapomniałbym KATOLIK CHRZEŚCIJANIN

WHHHMMJJ
WHHHMMJJ

facemob – sklej pizdę lewacki śmieciu

facemob
facemob

Nie „lewacki śmieciu” pajacu tylko pomyśl swoją pustą głową. Takie pedały jak ten co kopał pierdolą by nie wpuszczać do europy i przede wszystkim do naszego pieknego kraju dziczy islamskiej, a sam zachowuje się jak taka małpa pierdolona i kopie w głowę leżącego już (przygniatanego przez innego pojeba) kibica tego samego klubu!!

zapamiętajcie tą mordę

walde18
walde18

to nie był kibic Legi tylko kurwa słój który musi sobie pierdolone selfi zrobić.
brawo chłopaki za szybką reakcję

Misquamacus
Misquamacus

O, kolejny upośledzony troglodyta. Chcecie się katować? Ależ proszę, spierdalać do głębokiego lasu, tam się powyrzynajcie, przynajmniej ściółka dostanie trochę nawozu, jak zdechniecie. Ale na stadionie?!? To jest miejsce dla piłkarzy i kibiców, a nie niedorozwiniętych ogrów.

walde18
walde18

pokaż swoją mordę

Piskiller
Piskiller

powiało grozą..to ty pokaż śmieciu pierdolony swoją żeby cię było łatwiej zutylizować.

Piskiller
Piskiller

Ziomuś szkoda słów na perswazję tej amebie i tak chuja zrozumie.Trzym się (L)

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

pilkarzyk
pilkarzyk

Ten ziomek, który został powalony i kopnięty w głowę, powinien zostać na miejscu i udawać martwego. Niepotrzebnie spierdolił na trybuny.

walde18
walde18

wielkiego wyjścia nie miał pojeb jeden.Krótko,dostał o co się prosił

Miecho
Miecho

Najśmieszniejsze, że koleś myśli, że jest super męski. Widać, że to zwykłe zwierze o umysłowości ameby. Jaką szmatą bez honoru trzeba być żeby skakać komuś na kręgosłup od tyłu, a potem kopać leżącego. Zwykła tchórzliwa, tępa szmata, która powinna być eliminowana nie tylko ze stadionu ale i ze społeczeństwa. Na szczęście kiedy się obraca widać wyraźnie twarz szmaciarza (swoją drogą powinniście wykadrować) więc cała rodzina, mamusia z tatusiem, znajomi, sąsiedzi etc. zobaczą z kim mają do czynienia. I już nigdy czegokolwiek nie zrobi, kogokolwiek nie zastraszy lub kupi, nie pozbędzie się tej łatki i pamięci ludzi, że jest śmieciem bez honoru. I to będzie najlepsza kara.

bastion79
bastion79

Mocno życzeniowy twój komentarz. Wątpie żeby jego środowisko go potepiło – wprost przeciwnie, będzie robił za gwiazdora bo w tv go widać jak „bohaterzy” w słusznej sprawie. Tacy goście zawsze się napierdalają w słusznej sprawie. Matka, ojciec powiedzą, że to bardzo dobry chłopak tylko raz mu się tak zdarzyło.

M.S.
M.S.

Tu Ci trzeba przyznać rację. W takim środowisku, to jest ok. Prymitywy powinno się eliminować ze społeczeństwa.

walde18
walde18

to zacznijmy od ciebie

walde18
walde18

powiedz mu to w oczy śmieciu,nie na necie.Chciałbym to zobaczyć

fcuq
fcuq

No tak, bo wtedy jeden strzeli drugi padnie, wszystko się wyjaśni i świat będzie lepszy…

walde18
walde18

gorszy też nie

Miecho
Miecho

Gorylowi w dżungli też nie powiem w oczy tylko co z tego? Czego to dowodzi, że goryl nie jest małpą? Bo mnie skatują we trzech to będą mieć rację? A skoro już przy małpach jesteśmy. Człowiek tym się różni od małpy, że ma rozum i przewiduje konsekwencje. Tym skokiem mógł mu złamać kręgosłup, zresztą kopnięciem tak samo (tyle, że szyjny). A jak tego tępaku nie rozumiesz to się doucz z biologii o małpach i kręgosłupie.

walde18
walde18

przepraszam za tego śmiecia,nie powinienem dać się sprowokować,choć to ty zacząłeś.Goryl niewątpliwie jest małpą,ale on cię nigdy nie ruszy dopóki nie wejdziesz na jego terytorium.Bo on się wtedy broni.Każdy,także ty ma do tego prawo.Zgoda?
Stadion to jest terytorium kibiców,ultrasów NZ TB My jesteśmy tam gośćmi i musimy się podporządkować. To tak jak w ssynagodze nakrywasz głowę a przed meczetem zdejmujesz buty.A co do przewidywania konsekwencji….czy to bydlę wbiegając na boisko nie wiedziało o nich?To tak jakbyś wbiegł na tory i miał pretęsję do maszynisty.Proszę o żeczową odpowiedż
bez urazy

pilkarzyk
pilkarzyk

No może nie wiedział, może był pierwszy raz, może mu kurwa dziecko wbiegło na murawę i za nim pognał. Stadion to nie jest terytorium jakichś koksów, tak samo typ nie powinien wbiegać na murawę jak i „kumata kumateria”.

Misquamacus
Misquamacus

Jesteś analfabetą, wiesz?

Stadion to nie jest miejsce do napierdalania się. Tak długo, jak tego nie zrozumiecie, będziecie nazywani i traktowani jak przestępcy, którzy mają w przestrzeni między uszami tylko dwie komórki – jedna odpowiadająca za oddychanie, druga za trzymanie moczu.

Miecho
Miecho

Po pierwsze niczego nie zacząłem tylko nazwałem patologie po imieniu. Mogli gościowi strzelić z liścia, wynieść, zrobić cokolwiek a nie kopać po głowie. Człowiek pewien siły i swojej przewagi postępuje z rozwagą. A propos twojego postu to pies sąsiada jak mi obsika działkę to też uważa, że to jego terytorium ale mam nadzieje, że się myli chodź ty pewnie jesteś tego samego zdania co on…

M.S.
M.S.

Najwyraźniej nie każdy człowiek ma rozum, zresztą widać to po niektórych komentarzach. Jak ktoś broni zachowania takich prymitywów, to znaczy, że sam jest na tym samym poziomie.

Hala Madryt
Hala Madryt

„Stadion to jest terytorium kibiców,ultrasów” a ja głupi myślałem że miasta…

krysiapawlowicz
krysiapawlowicz

im więcej czytam tym bardziej jestem przekonany że bronisz swojego chłopaka, taki męski… imponuje ci ? staje ci na sam widok pewnie…

Poker
Poker

koniecznie nalezy pokazac jego facjate, dziwie sie ze reszta normalnych kibiców pozwala sie traktowac jak cioty przez kilkunastu sterydów

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

facemob
facemob

Kolejny filmik który pokazuje, że są kibole równi i równiejsi.

Miecho
Miecho

Acha mam nadzieje Weszło, że dopilnujecie całej akcji, nie dacie się zastraszyć i będziecie nękać klub i policje w tej sprawie. Tak samo jak nękaliście Ruch w kwestiach licencyjnych (bardzo słusznie) tak samo tutaj jest to skandal i trzeba dopilnować żeby klub rozliczył Pana jak należy.

zdyrman
zdyrman

byloby to bardzo dobre – przede wsyzstkim dla klubu

walde18
walde18

ciekawe dla którego

Fidel
Fidel

Ładną ma typ torebkę. Damską.

facemob
facemob

Kurcze, też takie coś nosze 🙁 ALe nie kopię przynajmniej w głowę leżących na ziemi bezbronnych dwa razy mniejszych od siebie

Filip Piotr Skóra
Filip Piotr Skóra

facemob: A takich, którzy nie leżą na ziemi bezbronni i nie są dwa razy mniejsi?

facemob
facemob

Przepraszam, nikogo nie kopię. Noszę tylko podobną saszetkę 🙂

Fidel
Fidel

Tak naprawdę to mi obojętne co kto nosi, każdy ubiera to co mu się podoba, nie mam z tym problemu. Tylko się nabijam z typa bo wygląda na takiego, co posądzenie o bycie niehetero uzna za największą w świecie zniewagę. Najlepsze, że to pewnie jeden z tych co i wywiesi banner PDW i zaśpiewa że braci się nie traci no ale jeśli „brat po szalu” ośmieli się nie wykonać polecenia pana „decyzyjnego” to jak najbardziej zasługuje na przekopanie po głowie. Patola.

facemob
facemob

Dokładnie. Wiesz jak to jest u tych typów. „Braci się nie traci, a jak traci to nei braci ” 😀

Lechowy
Lechowy

Może szminkę mu ukradł z tej torebki i dlatego go tak przekopał

walde18
walde18

tobie by taka pasowała,tylko z kosmetykami

Misquamacus
Misquamacus

A tobie z kulkami analnymi.

Lechowy
Lechowy

Skąd wiesz?

facemob
facemob

Ładnie to swoi swoich tłuką w Warszawie, gratuluję

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Krzysiek111
Krzysiek111

typowy debil

Filip Piotr Skóra
Filip Piotr Skóra

Legia to oni, a nie wy!

Taiczo
Taiczo

Takich jak ci oprawcy należy jak w średniowieczu publicznie chłostać dla przykładu, aby innym się odechciało. A po wychłostaniu kamieniołom na 10 lat.

Świroos
Świroos

Wiesz w ogóle jak wygląda praca w kamieniołomie ? Przy dzisiejszej technologi to nie wiem co miałoby być karą.

Misquamacus
Misquamacus

Masz mózg? Naprawdę myślisz, że jeśli kogoś zsyłałoby się do kamieniołomów to do takich, gdzie dotarła technologia?!?

Świroos
Świroos

Jeżeli sądzisz, że u nas w kraju są kamieniołomy gdzie ręcznie urabia się złoże to masz gówno zamiast mózgu.

Misquamacus
Misquamacus

Konkretnie, jesteś kretynem. A potrafisz sobie wyobrazić miejsce, gdzie trafia się za KARĘ i nosi kamyczki ręcznie? Bo taka jest KARA? Tak trudno wypieprzyć cały nowoczesny sprzęt?!? Nie no, składam kondolencje. Bo ostatnia komórka ci zdechła.

Świroos
Świroos

Nosić kamyczki ręcznie hahahaha. Ty to kamieniołomu na oczy pewnie nie widziałeśa wiedze o świecie to z amerykańskich filmów czerpiesz. Po pierwsze to w Polsce nie ma jako kary pracy przymusowej, jest jedynie pozbawienie wolności a po drugie nawet kamieniołom musi być rentowny, co nie jest możliwe przy ręcznym urabianiu, ale debil i tak nie zrozumie.

Balcerek
Balcerek

Ten kopiący to tzw kumaty, który to na stadionie ma prawo paradować sobie na murawie i wymierzać w ten honorowy sposób (kopiąc leżącego) sprawiedliwość. Winą kopanego był to iż cieszył się z mistrzostwa i wbiegł na murawę. Nie od wczoraj jest wiadomo że są osoby które traktują Legię jako prywatny folwark, przy oczywiście cichym przyzwoleniu władz… to patologia.

adrian92
adrian92

Na większości polskich stadionów jest grupka, banda debili która raz na jakiś czas zepsuje reszcie kibiców święto, zresztą różne grupki, grupeczki (oczywiście w mniejszej skali, ale może wynika to z większej popularności dyscypliny wśród ogółu społeczeństwa) trafiają się też na zachodzie. W praktyce obawiam się, że nie ma innego skutecznego sposobu na pozbycie się ich niż 100% egzekwowanie zakazów stadionowych. Wiem to trudne, ale jak frekwencja będzie dalej rosnąć to, mam nadzieję, władze klubów w końcu zrozumieją że opłaca im się wywalić takich ludzi, bo na ich miejsce przyjdą normalni…

walde18
walde18

no to sobie wyobraż jak 28tysięcy ludzi wbiega na murawę cieszyć się z mistrzostwa.Bo czemu nie,każdemu wolno

np jlw
np jlw

Dlatego lepiej skoczyc takiemu co wbiegnie w kręgosłup a później kopnać

walde18
walde18

to się nazywa prewencja i ma odstraszać innych. Np.ty już nie wbiegniesz.Mam rację?

np jlw
np jlw

rozumiesz znaczenie słów których używasz? Przyjmując jednak, że przez prewencję należy rozumieć nadużywanie środków względem celu, który masz osiągnąć to rozumiem, że popierasz działania policji polegające na strzelaniu bronią gładkolufową, w przypadku gdy ktoś będzie się ganiał po trybunach albo po murawie? Wtedy też już byś na murawę nie wbiegł? Mam rację? Popierasz takie działanie?

walde18
walde18

nadużywanie środków wobec celu który chcesz osiągnąć,tak o to mi chodziło.
to co piszesz dalej to brednie,ja tego nie powiedziałem.Mówię tylko że lepiej jednego gnoja,który nie chce się podporządkować,skopać niż dopuścić aby 28tysięcy ludzi wbiegło na boisko.Grożba była realna.A co myślisz o tatusiach którzy puścili przodem swoje pociechy a potem krzyczeli dzieciom nie pozwalajom.To jest dopiero kurestwo! Ojciec chowa się za małym dzieckiem!

Misquamacus
Misquamacus

Nie, idioto, to nie prewencja, tylko bandytyzm. Za narażenie zdrowia i życia ten pojeb powinien dostać wyrok. I mam nadzieję, że tak się stanie, bo taki czyn jest ścigany z urzędu.

blazej przybylowicz
blazej przybylowicz

pewnie ten krewki kibic pomylił go z Rzeźniczakiem.

walde18
walde18

szkoda że ciebie kurwo nie pomylił.śmieszne?

Misquamacus
Misquamacus

Ładnie cię chłopak do loda woła.

blazej przybylowicz
blazej przybylowicz

śmieszna jest Twoja agresja na zwykły żart.

Nie obrażaj mnie. Zgaduję, że inwektywy to Twoja normalna forma komunikacji ale nie mierz wszystkich swoją miarą. Niektórzy potrafią dyskutować na poziomie.

Miszcz Joda
Miszcz Joda

A ten cwel z ochrony czy czego tam to rozumiem że już dyscyplinarnie wypier…z roboty został.

Fidel
Fidel

To powinno raczej tyczyć się tego co zarządza ochroną. Sorry ale tacy szeregowi goście w kamizelkach na wejście pewnie mają powiedziane, że są tam dla picu żeby spełnić przepisowe wymogi a „kumatym” mają na wszystko pozwalać. Koleś pobiegł za tym biednym gościem co wtargnął na murawę z myślą o zatrzymaniu go a jak zobaczył, że stadionowa elita, właściciele klubu już go wyręczyli, odpuścił. Zapewne też oczami wyobraźni zobaczył już siebie jak zbiera kopy od prawilniaków.

walde18
walde18

czemu nazywasz go biednym? tak z ciekawości

Fidel
Fidel

Bo cieszyl sie z mistrzostwa swojej druzyny a jakis dwoch gosci go pobilo bez powodu

walde18
walde18

nie,to ciebie wypierdolili

Misquamacus
Misquamacus

Masz już meszek na jajkach? Zachowujesz się jak chłopczyk, któremu hormony zaburzają myślenie.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

WhiteStarPower
WhiteStarPower

Wyswiechtane ale.. Tylko szmata bije brata

rf122
rf122

ciekawe po czyim to stadionie łazili kumaci i grozili wpierdolem za gwizdanie na Ruch i Widzew 🙂

Miecho
Miecho

Jak widać matolstwo i patologia nie ma barw klubowych. Ja jestem Wiślakiem i uważam, że kopanie w ten sposób kogokolwiek jest szmaciarstwem i brakiem honoru. W tył głowy wrogom strzelali komuniści, z którymi (słusznie) kibice walczą wspominając bohaterów mordowanych w ten sposób. Swoją drogą nie zazdroszczę kiedyś żonie i dzieciom tego Pana.

Gino Lettieri vel Wunderwaffe
Gino Lettieri vel Wunderwaffe

Zasadniczo masz rację, ale z kim oni walczą? Z komunistami? Precz z komuną? 99% z nich albo urodziła się po 89 roku, albo niewiele wcześniej i tamte czasy zna tylko z opowieści. Pozując na wielkich patriotów wymachują flagami z kotwicą, tępią komuchów itd, a raz, że pojęcia o tym nie mają, dwa, że takimi zachowaniami, jakie najczęściej reprezentują, to raczej wycierają sobie gębę pamięcią Żołnierzy Wyklętych, niż ich upamiętniają. Każdy, kto nie zgadza się z ich narodowo-katolicko-bojówkarskimi poglądami, to lewak albo komuch, generalnie bajeczki o czarnej wołdze. Na pewno jest, krąży dokoła, nikt nie widział, ale jest, wszędzie i zawsze, trzeba czuwać. A pamiętacie skąd się wzięła patriotyczna narracja kiboli? Bo te wszystkie kotwice i wyklęta moda kilka lat temu nie istniała na sztandarach stadionowych… Powiem wam. Pewien znany polityk, Jarosław Kaczyński, szukając poparcia gdzie się da (bo wtedy był w opozycji) wpadł na świetny pomysł. Po serii kibolskich wybryków i zdecydowanych ruchów rządu Tuska (słynne Donald matole, twój rząd obalą kibole), Kaczyński stanął po stronie kiboli, a przypominam, że źródłem konfliktu były kolejne stadionowe demolki i rozróby. Kaczyński, Prawy i Sprawiedliwy, poparł chuliganów demolujących sportowe obiekty, napierdalających się ze sobą i policją mówiąc, że wszystkiemu winny jest rząd Tuska, a kibice to (uwaga) młodzi polscy patrioci. No i kibole poczuli zew… Poszli na tej fali, a PiS brnął. Pamiętacie jak Starucha (tego od spoliczkowania Rzeźniczaka), który siedział za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, odwiedzał w mamrze senator Romaszewski? Jasny symbol. Siedzi za poglądy, Tuska go kazał wsadzić. Wtedy ta hydra podniosła łeb i urosły jej nowe głowy. Dziś w sosie narodowo-katolskim ma się doskonale…

RobRob
RobRob

Staruch siedzial za udzial w zorganizowanej grupie przestepczej? To jeszcze napisz jaki wyrok dostal :))) Bo z tego co ja pamietam, to zostal powiniety za pobicie jakiegos typk i zabranie mu plecaka. Senator Romaszewski odwiedzil go w zwiazku z sygnalami, ze zostal pobity przez policjantow w czasie przewozu do aresztu. Reszte o PiSie nie ma sensu nawet komentowac. Za duzo gazety wyborczej czytasz…

Gino Lettieri vel Wunderwaffe
Gino Lettieri vel Wunderwaffe

Ja czytam La Gezetta Dello Sport, Sport Bild i Corriere dela Sera. poza tym wikipedię i rozmówki polsko-włosko-niemieckie. Piszą tam, o 20 latkach ogolonych na łyso, którzy walczą z komuną i lewactwem, które definiują jako każdego, kto myśli inaczej. Poza tym Rzeźniczak spoliczkował się sam, staruch to aniołek, a na stadioanch i poza nimi napierdalają sie policyjni-lewacko-gejowscy prowokatzprzy, chcący kompromitować miłujących pokój kiboli (dlatego są zwykle zamaskowani, bo w nich policjantów by rozpoznano).

pap_chuligani_kibole_640.jpeg
RobRob
RobRob

Wiec za duzo gazet czytasz :))) Moze przerzuc sie na ksiazki? 😉 Rzeznik sam sie nie spoliczkowal, zrobil to Staruch. Tylko nie przekrecaj faktow i nie przypisuj mu, ze nalezy do zorganizowanje grupy przestepczej. Kto sie z kim napierdala na stadionach, trasach lub lasach, to mnie chuj obchodzi.

Gino Lettieri vel Wunderwaffe
Gino Lettieri vel Wunderwaffe

Przepraszam, ale o ile wikipedia nie kłamie, miał zarzuty handlu amfetaminą. Ok, byłem nieprecyzyjny, bo nie napisałem, że miał zarzuty i siedział w areszcie. Ok nie został skazany. Zorganizowana grupa? Teddy Boys 95, ale dalej ok, tylko podejrzenia. brak skazania. Zatem podejrzewany był (zapewne spisek) o udział w zorganizowanej grupie. Teraz się zgadza mam nadzieję. Dobrze chociaż, że nie protestujesz i nie zaprzeczasz, że to klasyczny stadionowy bandyta. A skoro mówisz, że chuj cię obchodzi, kto się leje, to powiem ci tylko, że (o zaskoczenie) Staruch został aresztowany za udział w zamieszkach w Bydgoszczy. W końcu nie wiem, czy polemizujesz z tym co piszę o Staruchu (poprawiłem nieścisłości, teraz jest jasno i czytelnie i tej wersji będę się trzymał), czy o całej wcześniejszej i dość treściwej wypowiedzi.

RobRob
RobRob

Staruch zostal zatrzymany za udzial w zamieszkach w Bydgoszczy? :))) Znowu cos Ci sie pomylilo. I skad pomysl, ze on nalezy do TB? :)))

Poprzedni post o tym, ze Kaczor poparl kiboli, wspiera ich, skad sie wziely kotwice powstancze i zolnierze wykleci…. az szkoda mi czasu to komentowac. Zwykle bzdury. Jest to zwykla bron w rekach TVNu i GW, zeby robic czarny pr PiSowi.

Uwierz, ze to jest zwykla moda. Lata 90′ ruch skinheads panowal na trybunach, po 2000r. zaczal dochodzic do glosu hip hop, a pozniej przyszla cala moda z sportowy tryb zycia, sporty walki, PW, ZW itp. Skrotowo dosyc to opisalem, ale tak bylo. Jeszcze pare lat i cos innego zagosci na stadionach.

Gino Lettieri vel Wunderwaffe
Gino Lettieri vel Wunderwaffe

Broń jest także w rękach lewaków, cyklistów, masonów, żydów i włochów oraz ukrytej opcji niemieckiej. Każdy kto ma inne zdanie, z całą pewnością czyta GW i ogląda TVN, jest wyborcą PO, biseksem albo gejem. Walisz takimi stereotypami, że mnie moje włoskie serce ściska. Mamma mia i buziaczki prostiotto w serce patrioty! 🙂

RobRob
RobRob

No ja tak nie twierdze, ale dzieki za buziaczki. Zapomniales o Staruchu czy specjalnie pominales ten watek? 😉

Gino Lettieri vel Wunderwaffe
Gino Lettieri vel Wunderwaffe

Powiedzmy, że dałem sobie z nim na spokój, bonie chcę ciągnąć w nieskończoność wymiany zdań, gdy moim zawodnikom mięśnie stygną i trening czeka! Pozdowienia;) ZAapraszam do Kielc na mecz:D

Voitcus
Voitcus

A ja mam pytanie: po pierwszym meczu z Borussią prezes Leśnodorski zapowiadał, że Legia będzie się domagać od tych, którzy atakowali kibiców gości, odszkodowania na drodze sądowej poprzez procesy cywilne. Rozumiem, że w Polsce sądy nierychliwe, ale czy coś wiadomo więcej? Czy coś wpłynęło do sądów? Czy też Legia sobie odpuściła?

gryf01
gryf01

Ja też mam nadzieję, że nie odpuściła.
Mam również nadzieję, że wszyscy którzy trzymali race dostaną mandaty. Przynajmniej, żeby pokryć karę jaką dostanie Legia z PZPN. Chyba po to jest monitoring na stadionie, nie?

gryf01
gryf01

Nie rozumiem o co chodzi z tym zakazem stadionowym. Przecież on i tak będzie w więzieniu. A przynajmniej taką mam nadzieję, jeśli w Polsce została odrobina prawa i sprawiedliwości.

Gino Lettieri vel Wunderwaffe
Gino Lettieri vel Wunderwaffe

Przecież władza miłościwie panująca nie wsadzi młodych polskich patriotów. Cała sytuacja to przede wszystkim spisek tego kopanego z kamerzystą, który to śmiał nakręcić. Akurat wtedy był tam z kamerą? Przypadek? Nie sądzę!

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

michalszostak
michalszostak

„Przyaktorzyl” xD

Fat ASSS
Fat ASSS

Stary, dobry, czarny humor!

Maxizer
Maxizer

Podgolone i wydziarane karki w swoich Audi czy innych BMW. Nowe pokolenie Januszy – trochę bardziej cwani, jeszcze mniej myślący…

DarthFidom
DarthFidom

Po pierwsze to artykuł jest bardzo potrzebny bo takie zachowanie musi zostać ukarane i jak było tu słusznie wspomniane, trzeba pilotować sprawę, żeby dosięgnęła sprawcę ręka sprawiedliwości. Jednak jak widać po wielu, wielu, bardzo wielu sytuacjach taki kibol nie doczeka się kary, ba nawet nikt mu nie pogrozi palcem. Być może tym razem będzie inaczej. Po drugie pytania postawione w artykule uważam za dziwne. Dlaczego znaleźli się na boisku kibole? Bo nie mają koszulek jaskrawo żółtych z napisem kibol nie wpuszczać i tak jak wszyscy kibice poszli cieszyć się z mistrzostwa. Dlaczego się pobili? Może o kobietę, może o to który ma większe jaja, a może czy Kucharczyk powinien odejść, czy to ważne? Nie do ustalenia. Czemu nikt nie reaguje? Bo kiboli boją się ochroniarze, pracownicy klubu inni kibice a do tej pory nawet zarząd klubu i piłkarze. Pytanie jak rozumiem retoryczne. Po trzecie i ostanie oprócz tych ludzi na stadionie było 28950 osób, nie odbierajmy im tego, że są wspaniałymi kibicami przez takiego troglodytę.

Fort Czerniakowski
Fort Czerniakowski

Byłem i widziałem, Nie „się pobili”, tylko dwóch mutantów zaatakowało gościa, który wbiegł z szalikiem na murawę świętować. Zobaczył jak inni wchodzą to i sam chciał. Niestety wejście na murawę przeznaczone było dla jakiejś dziwnej grupy „kumatych”, nie wiem i nie rozumiem dlaczego, Generalnie żenada jakiej nie pamiętam na tym stadionie

walde18
walde18

nikt go nie atakował,dostał o co sam się prosił

Misquamacus
Misquamacus

Nie, to on plecami rzucił się na wyciągniętego kulasa tego mutanta. walde18, oby ciebie też dopadła taka sprawiedliwość wg ameby.

Poker
Poker

skore te pedaly wbiely to i on tez, bo niby dlaczego nie wolno

Baton
Baton

Panie Stanowski, przecież to Ci sami ludzie, którzy dymili na wyjazdach Legii… Pana przyjaciel Leśnodorski od lat akceptował takie postawy, a jeśli robił jakieś kroki to pod publiczkę(typu grożenie pozwami, zakazami, itd.). Można mieć tylko nadzieje, że Mioduski całą tą grupę(TB) wypierdoli ze stadionu(do tego się wielokrotnie zobowiązał).

A co do samej spierdoliny, którą widać na filmie… Podaj chłopie swoje dane :)(powinny być poza tym publicznie znane).

walde18
walde18

prędzej ciebie baton wypierdolą.Mam nadzieję

pm
pm

2017 rok, stolica kraju… a w Polsce dalej jak w lesie. 30, może 40 byczków zawraca cały stadion z powrotem na trybuny. Dlaczego? Nie mam pojęcia. Czekam na jakieś wyjaśnienia ze strony klubu. Jak się nie doczekam – nigdy więcej nie pojawię się na Ł3 przy obecnym zarządzie.

bastion79
bastion79

Rzeczywiście ciekawostka. Dlaczego jedni mogą a inni nie? Kto dał im takie prawa? Co to kurwa jest, co ja paczałem?

walde18
walde18

bo stadion należy do kibiców

Misquamacus
Misquamacus

Dokładnie, do kibiców!, a nie do upośledzonych, prymitywnych, agresywnych bandytów.

Balcerek
Balcerek

Ja chcę wiedzieć
1 na jakiej podstawie wiadoma grupa może decydować za pomocą kopów kto i jak może cieszyć się z mistrzostwa
2 czy osoby dzięki którym mecz realem odbył się przy pustych trybunach zostały ukarane
3 jak długo bandyci będą czerpali korzyści finansowe z klubu ze 100letnią tradycją

Fidel
Fidel

Nie no, fajnie na tej Legii. Możesz zebrać kopy bo cieszysz się z sukcesu drużyny.

walde18
walde18

trzeba się cieszyć odpowiedzialnie.kumasz?

Fat ASSS
Fat ASSS

Aha, czyli ten co kopnął, cieszył się odpowiedzialnie… Zdejmij różowe okulary chłopie…

pm
pm

Tutaj lepiej widać. Paradoksalnie robili za ochronę i narobili więcej szkód, niż pożytku. I chyba było to ustalone z zarządem, bo nie wyobrażam sobie takiej samowolki bez nakazu z góry. Masakra, pierwszy raz coś takiego widzę na Legii.

walde18
walde18

a skąd wiesz jakie by były szkody gdyby nie oni?

Jak Co Szabat: Moshe Ohayon - Prywatnie Kolega Herberta Dicka
Jak Co Szabat: Moshe Ohayon - Prywatnie Kolega Herberta Dicka

Żenujące, wstyd jak chuj. Nie dało się postawić normalnej ochrony jak już być musiała? A zresztą co oni kurwa, Ronaldo, że im buty pozabierają i majtki, no kurwa. Wstyd.

Omega1995
Omega1995

Po prostu były ustalenia, że nie wybiegać przed komunikatem, bo piłkarze musieli odebrać medale. Żeby obyło się bez ochrony czy pał, to pilnowali porządku TB.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

walde18
walde18

krzyżyk na drogę i ch……

Zupa_z_bezdomnego
Zupa_z_bezdomnego

Tutaj macie mirror z usuniętego filmiku z jutjuba http://www.dailymotion.com/video/x5p48rk

A-Gra-Bon
A-Gra-Bon

zakaz stadionowy to powinien dostać ten, co wbiegł na boisku, Ten, który go kopał, kara więzienia bez zawiasów.

walde18
walde18

co do pierwszego zgoda.Ten drugi wykonywał swoje zadanie.Brutalnie ale tak trzeba było

Misquamacus
Misquamacus

Ok. To teraz pójdzie siedzieć. Tam będzie teraz wykonywał swoje zadanie. Na kolanach i z wypiętą dupą.

enja67
enja67

Pierdolisz ja potłuczony ale niech tam Ci będzie, że stadion należy do „kibiców”, hmm ten pobity to nie kibic? ale dobra zostawmy to. Co powiesz o swoich kolesiach co rzucali racami w Warszawie w przechodniów. To też jakaś Wasza pierdolona prewencja?

javan
javan

ZAKAZ STADIONOWY NA MINIMUM 5 LAT

The BFIYEH
The BFIYEH

Mioduski nie taki zły, jednak miski się dogadały 🙂

gkelvis
gkelvis

Jaki klub tacy kibole

Isabelle Łykalska-Puszczalska
Isabelle Łykalska-Puszczalska

Ryje nieskalane myślą:

TEDKI.jpg
walde18
walde18

pokłon tobie myślicielko.A uważasz że np. Jagiełło to był wielki myśliciel?

Isabelle Łykalska-Puszczalska
Isabelle Łykalska-Puszczalska

Aleksander czy Władysław?

Misquamacus
Misquamacus

Dokładnie. Wzrok tonącej krowy. Pięknie się ustawili, teraz tylko strzelać we łby.

Ramen
Ramen

Przy każdym dużym klubie są ekipy i mają swoją sekcję sportową gdzie obowiązkowo trzeba ćwiczyć czy to siłownie czy sztuki walki i być w gotowości, tylko że to nie ma nic wspólnego z katowaniem swoich cieszących się kibiców. Oczywiście, że to nie jakaś zwykła brutalnie zakończona sprzeczka dwóch osób, ale zaplanowana akcja. Ekipa miała w ramach nieoficjalnej umowy zadbać o to by wchodzenie na płytę boiska odbyło się według pewnej hierarchii i po zaprezentowaniu końcowej oprawy, nie ma tu miejsca na spontaniczność. Trybuny były obstawione silnorękimi z ekipy, dużo zwykłych kibiców w szale radości postanowiło podbiec do piłkarzy (o świętowaniu mistrzostwa na płycie każdy może mieć swoje zdanie), niektórzy z „bramkarzy” nie wytrzymali ciśnienia, koniecznie chcieli się wykazać i ulżyć sobie bijąc kogoś pod jakimś pretekstem. Ta akcja z kopaniem w głowę to już szczyt, ale w internecie krąży wiele filmików, że liście czy kopy od tak zwanych kumatych były częstszym zjawiskiem.

Mylicie się także co do poglądów politycznych osób z ekipy. Zwolennicy PiSu piszą tutaj o przebranych policjantach jak na Marszu Niepodległości za rządów Tuska, zwolennicy PO o katolicko narodowych wychowankach PISu. O ile na młynach, wśród ultrasów jest moda na prawicowe poglądy (co mnie akurat cieszy) czasami przyjmuje groteskowe formy przesadnego i płytkiego kultu np Powstania Warszawskiego, Żołnierzy Wyklętych czy prymitywnego antykomunizmu to akceptuję to jako efekt pewnej mody rządzącej się swoimi prawami, dążącej często do przesadyzmu, wolę to jak mode na dzieci kwiaty i multikulti, no ale do czego zmierzam… wśród samych ekip mocnych wrażeń wielu ludzi ma wyrąbane na poglądy, na politykę, liczy się hajs, możliwość zblatowania z lokalnymi włodarzami na poziomie samorządu czy miasta, kręcenie swoich interesów.

Na podstawie tego powiedzenie, że bandyci rządzą klubami byłoby przesadą, ale jak juz to nie trzeba sięgać do stadionowych hoolsów, wystarczy dokładniej się przyjrzeć jak mogłyby działać pralnie w dużych klubach i w jaki sposób zbijali różne interesy niektórzy właściciele, prezesi, akcjonariusze.

Ramen
Ramen

Co do konsekwencji za katowanie i tak już poobijanego to wątpię by były takie na poważnie wyciągnięte. W dobie internetu, telefonów, monitoringu nie da się tego już zatuszować, wepchnąć pod dywan. Klub oczywiście odetnie się od agresora. Z tego co wiem sprawa już trafiła do prokuratury. Za uszczerbek na zdrowiu powyżej dwóch tygodni jest sprawa ścigana publicznie, nie wiem jak tutaj prokurator potraktuje spowodowanie wstrząsu mózgu. Ekipa zrzuci się w razie czego na drogą, a więc skuteczną papugę.

walde18
walde18

nikt go nie katował,i na pewno nie wniesie oskerżenia

Ramen
Ramen

To pójdzie z oskarżenia publicznego, za głośno się zrobiło by prorok się nie wykazał

Wacław Grzdyl
Wacław Grzdyl

Juras go powinien obronić.

aga11
aga11

Czy ten kolega na zdjeciu ponizej to nie tzw. ‚Czerwus’ ktory mial miec zakaz stadionowy?

View post on imgur.com

Baton
Baton

Ładne znalezisko ;). Trzeba powiedzieć, że podobny typ.

aga11
aga11

Akurat to nie moje, znaleziono w internecie – wykop. Chociaz sam jestem ciekawy czy to ten sam czlowiek.

podjazd
podjazd

ten sam ten sam. podobno szklankami tez sie stukal z mioduskim na vipach. takze reka reke myje

slavko
slavko

W na zdjęciu po prawo Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju 🙂

Grimmy
Grimmy

Zakurwił kolesiowi z laczka w głowę i prawie sobie nogę złamał, jak wracał to kulał… Co za, kurwa, oferma. Fizyczna i umysłowa. Zakaz stadionowy do końca życia. Eliminować ameby umysłowe ze stadionów.

M.S.
M.S.

W następnym sezonie w pucharach się zacznie, a to race, napisy, bijatyki i tak dalej.

UczeSieGrac
UczeSieGrac

Łeb dostał w cymbal za dwie sprawy pierwsza ze wbiegł na murawę mimo usilnych próśb by nikt tego nie robił a wbiegł i świadomie lub nie wyjebal w jednego z TB wlizgiem w nogi za co go odrazu spotkała kara

Miecho
Miecho

Tłumaczenie skakania komuś od tyłu na plecy (mógł mu spokojnie złamać kręgosłup) lub kopania w głowę leżącego czymkolwiek jest poniżej godności jakiekolwiek człowieka. Jak mieli coś to powinni go wyprowadzić i tyle. Trzeba być śmieciem bez honoru żeby tak potraktować innego człowieka. W końcu to tylko piłka nożna i facet chciał się cieszyć.

walde18
walde18

a to czemu ma się cieszyć moim kosztem? też bilet kupiłem

Kapi
Kapi

Kibic kopie w głowę kibica tego samego klubu? Naprawdę? Usilnych próśb? A gdzie, bo nie widzę żeby za bardzo z nim rozmawiali? Chyba ze artykułować nie potrafią i tylko „ręcyma” i „odnóżami” potrafią się komunikować. I mogą się tak zachowywać na podstawie czego? Maja jakies identyfikatory? Ktos ich zatrudnił? Przeszli przeszkolenie? Sorry, ale on miał takie samo prawo być tam jak oni. Sa równi i równiejsi? I ty jeszcze starasz się ich bronic? A co z „Cala Legia zawsze razem”? Co z braterstwem po szalu? Skakać na plecy i kopać w głowę? Wiec jaka kara powinna spotkać tych dwóch troglodytów? Mnie osobiście, a jestem kibicem Legii po prostu wstyd….dramat i skandal!!!

walde18
walde18

nie miał prawa tam być

Kapi
Kapi

A oni mieli? Na podstawie czego? Identyfikatorów nie posiadali, a to jest wymóg prawny. Wyjaśnię ci to łopatologicznie, bo widzę ze nie rozumiesz: on miał takie samo prawo tam być jak oni, a właściwie nie miał prawa tam być i oni również. Zrozumiał czy ci to kredkami narysować?

walde18
walde18

mnie też wstyd ale za ciebie

Kapi
Kapi

Za to ze ja braci po szalu nie bije? Bo co? TB 95 są lepsi niż inni fani Legii…człowieku, wyjdź i najlepiej nie wracaj.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

walde18
walde18

i tobie też

gela
gela

a tu znów wiec polityczny ???? też dorzucę cegiełkę
mój sąsiad przed laty wyszedł w Radomiu na zgromadzenie podczas meczu
na zamkniętym przez platfusów stadionie, na pierwszym rogu zapił na oko to jakieś 5 kilosów od S63 stał sobie w koszulce i został zgarniety przez
wracającą kielecka watahę policyjną, spałowali i wyrzucili gdzies pod Skarżyskiem, następnie dostał zakaz stadionowy miał się meldować
na komendzie w dniu każdego meczu Radomiaczka, olał to i trafił do paki

M.S.
M.S.

Wydaje mi się, że to Leśnodorski, Mioduski i Wandzel okładali się na murawie. Chyba jeszcze nie do końca się rozliczyli.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

M.S.
M.S.

Zwycięscy, Leśnodorskiego 😉

Wicher
Wicher

Zakaz stadionowy? Z takimi to do piachu.

slavko
slavko

Co za klub. Tylko wstyd przynosi w Polsce i Europie w szczególności. Z takim bydłem, amebami umysłowymi i z władzami klubu, która nie potrafi poradzić sobie z łysymi bezmózgami daleko nie zajdą. Lepiej zapłacić karę i nie narażać się „panom”. Z tego co widać to większość tych bandziorów pojawia się a VIPach drinkując sobie z właścicielami. Dlatego z tego grajdołu klubowego nie wyjdziemy, a raz na20 lat uda się awansować do fazy grupowej LM

walde18
walde18

czemu obrażasz ludzi którym nie śmiesz stanąć w twarz? Hero w necie gówno w świecie

Misquamacus
Misquamacus

Obrażasz?!? Przecież to są fakty, drogi walde18. Obrażać się na coś, co jest prawdą? To się nazywa szukaniem pretekstu do skucia komukolwiek mordy, a to z kolei to już zwyczajna gangsterka i bandytyzm, który trzeba eksterminować. Takie trudne słowo. Sprawdź sobie.

Fotograf
Fotograf

Oto piękni bohaterowie tej akcji.

comment image?oh=2b6671f41befaa7ca2bafab7a5886db8&oe=59E14B69

Z tego co wiem to już jest prowadzona akcja poszukiwania klienta po prawej stronie. Natomiast szkoda, że nikt nie wspomina o jeszcze jednym jełopie który grasował po murawie, taki w długiej białej koszuli (wyglądał jak srogi przygłup), a jego zabawą było uprzykrzanie życia dziewczynom w strojach Legii i sponsora. W pewnym momencie tak zajebał w nie ogromną piłką, że dziewczyny uciekły do ochrony na skargę, oczywiście żadnej reakcji nie było.

Straszne bydło.

Balcerek
Balcerek

w białej koszuli to ten co ma rzekomo dożywotni zakaz stadionowy

Fotograf
Fotograf

5:52 to ta sytuacja np

walde18
walde18

zapomniałeś dodać że je zgwałcił. Lepiej by to wyglądało

Misquamacus
Misquamacus

Nieee, zgwałcił tylko ciebie.

Quellehir
Quellehir

Skupiliście się w artykule na „kibicu” który kopał leżącego, a ani słowa o przyglądającym się z bliska i pozwalającym na całe zajście stewardzie.

Zenon Zawodowiec
Zenon Zawodowiec

Brak mi, kurwa, słów. Zwłaszcza że widziałem już w internetach masę komentarzy, że gościowi się należało, nawet tutaj tak było.
Przez takie akcje Legia i jej kibice zawsze będą wyśmiewani i w Polsce i w Europie, choćby następnych razem wygrali z Realem.
PS. Musiałem edytować, w pierwotnej wersji było „wjebali Realowi”, co się kojarzy inaczej niż zamierzałem tutaj. 😛

walde18
walde18

bo mu się należało

Zenon Zawodowiec
Zenon Zawodowiec

Zapomniałeś dodać, że te hostessy też same chciały.

Karembelu
Karembelu

Weszło musiało napisać o tej sytuacji, jednak zrobili to tak jakby wcale o tym pisać nie chcieli.
Portal który zazwyczaj pisze o szczegółach, zna sprawę. A tutaj artykuł jak ze sport.pl tylko prostszym językiem.
Już nawet nie chce dodawać że gdyby o inny klub chodziło to znalibyśmy nazwiska tych zbrodniarzy.
Ale nie chce zaczynać gównoburzy 😉

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Mixu
Mixu

Ale spedalone te kibole w największej wsi w Polsce

HarryCallahan
HarryCallahan

Zwykłe frajerstwo i piszę to jako kibic Legii. Zresztą znam kilku „sportowców” i wiem jakie to przeżarte prochami ścierwa. Kiedyś kumple, teraz wstyd im rękę podać. Żałosne, że „kumaci” zamiast odpowiednio „skarcić” tego bandytę, jeszcze go bronią. Tu powinien być szybki wpierdol w celu naprostowania, wszak „tylko szmata bije brata”. Ech, „zasady”… Szkoda, że za taką kurwę odpowiedzialność karna jest jak za człowieka, bo nóż mi się sam w kieszeni otwiera.

Omega1995
Omega1995

Ta sytuacja akurat jest rozdmuchana, a ile było takich na fecie mistrzowskiej każdego roku, że napierdalają się między sobą i to konkretnie, bo np. piwo wyleje?
Teraz,kurwa, wielkie ustalenia z klubem, że nie wbiegamy na spontanie i układy, ciekawe gdzie byli w meczu z Borussią i dlaczego tak usilnie TB nie zagarniali ekipy sportowej do uspokojenia się 🙂

walde18
walde18

harry ty jednak jesteś bitym frajerem.więc ściśnij pizdę

Gordon
Gordon

Zawsze muszą coś odpierdolić żeby mieć złą prasę, czy to Liga Mistrzów, Liga Europy czy normalny mecz. Zawsze powtarzam… prawie zawsze 😀 No nie zawsze ale, w takich chujowych momentach coś odpierdolą że masakra. Niby wszystko już OK, a tu JEB banda jełopów w kominiarach i gazem biega po trybunach w czasie meczu LM, niby wszystko OK, nawet zajebiście bo Mistrz! A tu JEB musi coś się stać aby ta prasa miała pożywkę. Się wydaje normalne chłopaki, a jednak w tych makówkach nie wszyscy w pokoju.

MaLk
MaLk

Nie no, wiesz, mnie tam ich nawet szkoda. No bo chłopaki się dogadali i zawzięli, że przypilnują spokoju. No aż tak się zawzięli, że spokoju pilnowali na maksa. I żeby nie było żadnego naruszenia spokoju gotowi byli do największych „poświęceń” i natychmiastowej akcji.

Powstał tylko jeden problem, za który winił bym raczej władze klubu, które powierzyły im pilnowanie spokoju.

Otóż – kto mógłby się spodziewać, że chłopaki znają tylko jeden sposób na pilnowania spokoju (wpiernicz, że pozostaniemy w wersji ocenzurowanej), a w ich mózgach nie ma miejsca na analizę czy to dobry sposób i czy przypadkiem nie przyniesie odwrotnego skutku. No kto…?

Mikas
Mikas

O proszę, sądziłem że w komentarzach znajdę pierdolenie o kumatych, a tu nie. Podnosi się poziom na Weszło, ładnie.

walde18
walde18

byłem i widziałem.Po jaki chuj ten pojeb wbiegał?Przecierz go ostrzegali.Jakie miał zamiary?Już zapomnieliście Turyn? Owszem brutalnie ale skutecznie.Czasem tak trzeba.
P.S.Potem już nie wbiegali,i ten też szybko się nie odważy

HarryCallahan
HarryCallahan

Weź nie pierdol. Też widziałem. Lep na ryj by wystarczył w tej sytuacji, ewidentnie ćpuny czekały na okazję by komuś dojebać i tyle.Za takie kopanie po głowie leżącego w każdym normalnym środowisku byłaby kosa pod żebra.

walde18
walde18

był ostrzeżony,był.To o co chodzi.A widziałeś tego bezsilnego stewarda który biegł za słojem? Do Takich tylko brutalna siła przemawia.
P.S.Mam 63 lata i nigdy nie uderzyłem nikogo w twarz.Urodziłem się i całe życie na Pradze,ul.Targowa,wierz mi wiem co jest co

HarryCallahan
HarryCallahan

Gówno wiesz. Może gdybyś uderzył to byś kurwa widział różnicę między zajebaniem komuś w mordę a zwykłym katowaniem. Ja zajebałem komuś nie raz, sam też nie raz dostałem. Ale nigdy nie kopałem leżącego po głowie, bo to zwykłe frajerstwo.

walde18
walde18

tak to się Harry nigdy nie dogadamy.spotkajmy się.Mój telefon 791324746

Vinem
Vinem

Kiedyś ciebie na komisariacie spacyfikują, a ja się zapytam po h.. z domu wychodziłeś.

walde18
walde18

bywało i tak.Zemsty w niebie nie szukałem,bo nie byłem aniołkiem.Cóż,gęba nie szklanka…Ale błagam nie porównuj wyjścia z domu z wtargnięciem na płytę stadionu!Przy 28-mio tysięcznej publice!Może jestem przewrażliwiony ale ja pamiętam Haisel

Vinem
Vinem

walde18 widzę ze ty tylko najlepiej wszytko wiesz.
to powiedz mi kto dał im uprawnienia to przeprowadzania takiej akcji na boisku ?

walde18
walde18

już ci Vnem mówię.Uprawnili się sami bo to jest ich stadion.Stadion Legi aLegia to my
To tak jak np.Piłsudzki uprawnił się do obrony Polski przed bolszewikami.Przesadzam?tylko trochę.Zrozum to jest stadion NS.Ultras.TB.
Akcja miała na celu godne przeprowadzenie ceremoni i bezpieczeństwo widzów
Dzięki TB

Misquamacus
Misquamacus

„Przecierz’, „Piłsudzki”. Ty jesteś tylko 1 punkt IQ przed odkurzaczem, więc nic dziwnego w tym, że niczego nie kumasz. Masz 63 lata? To dobrze, niedługo zejdziesz z tego padołu i będzie o jednego młota mniej, świat będzie bardziej czysty.

Stadion nie jest ich. Legia to nie wy. Wy tylko wykorzystujecie stadion do demonstrowania swoich zwierzęcych zachowań. A miejsce zwierząt, agresywnych, jest w klatce. Albo w dziczy.

Vinem
Vinem

No nic dzięki za odpowiedz chciałem tylko znać szczegóły.

emeste79
emeste79

Czlowieku o czym ty bredzisz? Jaki Turyn? Porownujesz jakis rupciowaty, zdezelowany stadion z lat 80 z hipernowoczesnym obiektem, na ktorym spokojnie mozna przeprowadzic ewakuacje zarowno przez plyte jak i przez trybuny. Gdzie tu bylo jakiekolwiek zagrozenie? Slucham? Pol argumentu,prosze. Kibicuje temu klubowi blisko niemal 30 lat i jakos na zadnej fecie mistrzowskiej (a kilka ich bylo) nie czulem sie zagrozony z powodu napierajacego tlumu,pomimo tego,ze murawa zapelniala sie niedlugo po ostatnim gwizdku sedziego.
Skoro te wszystkie karki mialy zapewnic spokoj podczas ceremonii dekoracji, to moze ktos mi laskawie wytlumaczy z jakiego powodu szarpali i glebowali ludzi (w tym dziewczyny) kiedy pilkarze podniesli puchar i wystrzelilo konfetti?
PS>Argument i PilsuDSkim pomine litosciwym milczeniem.

fronda
fronda

Takie atrakcje tylko w Azji.W Poznaniu nikt nie wbiegal na boisko.
Lewackie pedalstwo niech nie miesza bandytów z Pileckim.

Hala Madryt
Hala Madryt

w poznaniu tylko plują na małżeństwa z dziećmi i rzucają racami w Malarza

Kapi
Kapi

A po co miał ktoś wbiegać? Wygraliście cos?

Weszło
02.06.2020

Najlepsze zostawili na koniec. Michał Żyro skradł show w hicie w Legnicy

Nie oszukujmy się, nie był to mecz, na który czekaliśmy przez całą kwarantannę. Jest wtorek, jest 20.40, deszcz nasuwa z takim impetem, że piłkarze mogą z miejsca wziąć udział w reklamie szamponu albo bollywoodzkim musicalu. A jednak, kiedy już po 15 minutach mieliśmy dwie bramki i jedną awarię systemu nawadniającego, który włączył się bez wyraźnego […]
02.06.2020
Bukmacherka
02.06.2020

Jastrzębie – Warta, czyli smakowita środowa przystawka

Ofensywna machina trenera Jarosława Skrobacza kontra konsekwentna do bólu Warta Poznań. Tak zapowiada nam się środowa przystawka przed daniem głównym w pierwszej lidze. Choć prawdę mówiąc równie dobrze daniem głównym można nazwać to spotkanie. Dwie drużyny z czołówki powalczą o cenne punkty, a my podpowiadamy, co warto obstawić w eWinner. GKS Jastrzębie – Warta Poznań […]
02.06.2020
Weszło
02.06.2020

Pierwsza liga odmrożona? Nie widać. Festiwal bryndzy na zapleczu Ekstraklasy

Cholernie czekaliśmy na powrót Ekstraklasy i choć zdawaliśmy sobie sprawę, że z poziomem może być różnie, zresztą – było różnie, to jednak nie możemy być po pierwszej kolejce specjalnie rozczarowani. Piłeczka wróciła, kilka meczów stało znośnie z jakością, no, bywało gorzej i przed pandemią. Dzisiaj natomiast wróciła pierwsza liga, na którą czekali jeszcze więksi zapaleńcy […]
02.06.2020
Bukmacherka
02.06.2020

Podbeskidzie po restarcie. Czy utrzyma formę strzelecką?

Wieczór z pierwszą ligą? Czemu nie! Zwłaszcza, gdy mamy okazję zobaczyć w akcji dwie drużyny walczące o awans. Podbeskidzie, lider rozgrywek, świetnie rozpoczęło wiosnę. Olimpia Grudziądz? Nieco gorzej. Dlatego restart będzie dla obydwu drużyn ważny. Jedni mogą udowodnić, że dobra forma nie była przypadkiem, drudzy, że stać ich na więcej niż pokazali do tej pory. […]
02.06.2020
Weszło
02.06.2020

Jak Hansi Flick odmienił Bayern?

Monachium zakochało się w Hansi Flicku. Dwadzieścia pięć meczów, dwadzieścia dwa zwycięstwa, jeden remis, dwie porażki. Żaden trener Bayernu od 1965 roku nie miał tak dobrego startu we wszystkich rozgrywkach. A przecież wcale nie musiało być kolorowo. Przejmował Bayern w trudnym momencie. Dostawał rozgoryczony, zmęczony i niewykorzystujący swojego potencjału zespół po odchodzącym w niesławie Niko […]
02.06.2020
Weszło
02.06.2020

#AleNumer – konkurs z nagrodami – ile będzie rzutów karnych?

Aż pięć rzutów karnych zostało podyktowanych w ostatniej kolejce Ekstraklasy. Niektóre wynikające z błędów technicznych (ręka Zwolińskiego), inne powiedzmy, że z pewnej dozy nieroztropności (latający łokieć Petraska). Skoro jedenastki są na topie, to tym razem w konkursie #AleNumer pytamy was właśnie o to, ile razy piłkarze Ekstraklasy będą w tej kolejce strzelać z wapna. Już […]
02.06.2020
Weszło
02.06.2020

Cygan: Powrót Rakowa do Częstochowy jesienią jest realny

Dzisiejsza decyzja Komisji ds. Licencji to dla Rakowa Częstochowa słodko-gorzka pigułka. Z jednej strony licencja jest, można grać w Ekstraklasie, z drugiej – każdy mecz w Bełchatowie w 2021 roku będzie oznaczał 30 tysięcy złotych kary. Jak przyjęto te werdykty w Częstochowie? Dlaczego w Bełchatowie Raków będzie wpuszczał kibiców nawet, jeśli będzie to nieopłacalne? Czy […]
02.06.2020
Weszło
02.06.2020

„Za wcześnie, Piotrek”. Kowal żegna Piotra Rockiego

Rok 2020 to jakiś pieprzony żart. Nieporozumienie. Chciałbym, żeby już się skończył, a to ledwie połowa. Wczoraj kolejny cios. Odszedł Piotr Rocki. Ostatni raz widziałem się z nim rok temu, bo Piotrek przeprowadził się na Śląsk, więc siłą rzeczy nasz kontakt nie był tak mocny, jak wcześniej. Natomiast gdy pojawił się w Warszawie, to oczywiście, […]
02.06.2020
Weszło
02.06.2020

Komu przerwa pomogła, komu zaszkodziła, czyli czego spodziewać się po I lidze?

Nie, nie odwołamy się po raz setny do cytatu „zęby swędzą…” na myśl o powrocie pierwszej ligi. Ale nie będziemy też ukrywać, że gdy myślimy o pierwszym gwizdku na zapleczu Ekstraklasy, na naszych twarzach gości uśmiech. Domyślamy się jednak, że nie wszyscy są tak szczęśliwi, jak my. Były kluby, którym przymusowa przerwa w rozgrywkach dostarczyła […]
02.06.2020
Weszło
02.06.2020

Deadline? To jakieś amerykańskie czasopismo?

Żyjemy w świecie nieustającej gonitwy. Nie ma żadnego przypadku w tym, że słówko „deadline” zrobiło karierę nie tylko w siedzibach wielkich korporacji, które uwielbiają zaśmiecać/wzbogacać (sami wybierzcie) nasz język tego typu terminami. Ci, którzy się wyłamują, potrafiąc przeciwstawić się tej „dyktaturze”, często zyskują status podziwianych buntowników. I właśnie dlatego musimy bardzo szczerze przyznać, że trochę […]
02.06.2020
Weszło
02.06.2020

Kara za korupcję dla Cracovii coraz bliżej

Gdy po raz pierwszy poruszyliśmy ten temat na naszych łamach, część komentujących była przekonana, że skończy się na naszym szczerym oburzeniu. Dziś już wiemy, że wręcz przeciwnie. Korupcja, której dopuściła się Cracovia w sezonie 2003/04, była bezkarna naprawdę długo, ale zdaje się, że PZPN ma zamiar wkrótce skorygować ten błąd. Związek poinformował, że jego rzecznik […]
02.06.2020
Weszło
02.06.2020

Marek Kozioł: „Mam nadzieję, że nasz występ to nie był jednorazowy wybryk”

– Wiadomo, że jak nie szło – na przykład w Mielcu, gdzie przesiadywałem podczas meczów na trybunach, nie łapiąc się nawet do meczowej osiemnastki – to człowiek się zaczynał zastanawiać, czy jest sens dalej to ciągnąć. Tym bardziej że to był taki okres, gdy do piłki trzeba było bardziej dokładać niż na niej zarabiać. Może […]
02.06.2020
Weszło
02.06.2020

Lublin zamiast Narodowego. Finał Pucharu Polski w wersji oszczędnościowej

Gdyby nie ta pieprzona pandemia, bylibyśmy już miesiąc po finale Pucharu Polski na Narodowym. Stadion jak zwykle byłby pełny, tętniłby życiem. Cóż, pewnie nie obyłoby się też bez jakiejś mniejszej czy większej aferki, natomiast w gruncie rzeczy mielibyśmy święto. Ale to za wcześniej za rok. Finał Pucharu trzeba było przenieść. Nowa arena? Arena Lublin. Wiadomo, […]
02.06.2020
Weszło
02.06.2020

Licencyjny odsiew w pierwszej lidze. Czołowe kluby bez zgody na grę w Ekstraklasie

Proces licencyjny w pierwszej lidze okazał się prawdziwym sitem, które na dziś eliminuje z walki o awans kilka czołowych drużyn. Komisja Licencyjna nie miała litości – gilotyna ścinała kolejne głowy. Czy nas to dziwi? Niespecjalnie. Czy nas to martwi? Tak, jak najbardziej. Dlatego, że w momencie, gdy do Ekstraklasy mogą wejść trzy drużyny, okazuje się, […]
02.06.2020
Weszło
02.06.2020

Komisja podjęła decyzję – wszystkie kluby Ekstraklasy z licencją na sezon 2020/21

No i wszystko jasne, jeżeli chodzi o decyzje Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN. Jeżeli chodzi o licencje na występy w przyszłym sezonie PKO Bank Polski Ekstraklasy, otrzymały ją wszystkie kluby obecnie będące w najwyższej klasie rozgrywkowej. Choć trzeba zaznaczyć, że w niektórych przypadkach licencji towarzyszą dodatkowe obostrzenia. Zacznijmy najpierw od klubów, którym PZPN wyznaczył dodatkowe […]
02.06.2020
Weszło
02.06.2020

Chyba ostatni wywiad z Piotrem Rockim. Takim go zapamiętamy

Wciąż nie do końca dowierzamy w to, co się stało – przed północą zmarł Piotr Rocki, facet, który w naszym mniemaniu był nie do zdarcia. I nie do podrobienia, bo mówimy o jednym z barwniejszych ligowców ostatnich czasów. Postaramy się uczcić jego pamięć, ale na razie chcielibyśmy przypomnieć wywiad, który dwa miesiące temu przeprowadził z […]
02.06.2020
Weszło
02.06.2020

Ostatnia runda Mateusza Wieteski w Legii? Anglicy poważnie zainteresowani

We wtorkowej prasie echa pierwszej kolejki Ekstraklasy po odmrożeniu piłki, Mateusz Wieteska na celowniku Middlesbrough, Maciej Bartoszek wzniecający ogień w Koronie, rozmowy z Flavio Paixao i ministrem sportu.  PRZEGLĄD SPORTOWY Pierwsza ligowa kolejka w nowej rzeczywistości już za nami. Czy PKO BP Ekstraklasa zdała egzamin? – Zespoły nie musiały kombinować z rozdzielaniem piłkarzy po szatniach. […]
02.06.2020
Bukmacherka
02.06.2020

Chrobry wraca do gry, czy podtrzyma dobrą passę?

Kiedy na restarcie rozgrywek czeka nas mecz drużyn, które ligowe granie 2020 roku rozpoczęły z przytupem, nie możemy przejść obok niego obojętnie. Stomil Olsztyn i Chrobry Głogów wciąż nie mają pewnego utrzymania. W dodatku sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli, więc wygrana w tym starciu jest szczególnie cenna. Dlatego też podpowiadamy, jak typować mecz olsztynian […]
02.06.2020