Ogłaszamy zwycięzcę konkursu Jarka Fojuta…

redakcja

Autor:redakcja

22 listopada 2011, 18:04 • 1 min czytania

Reklama
Ogłaszamy zwycięzcę konkursu Jarka Fojuta…

… na najfajniejszą karykaturę związaną ze Śląskiem Wrocław. Podwójna wejściówka na mecz Śląska z Wisłą powędruje do Mariusza Banacha, który przygotował ten oto obrazek.
Image and video hosting by TinyPic

Reklama

Co ciekawe, większość prac, które dostaliśmy, to były właśnie karykatury Sebastiana Mili lub trenera Oresta Lenczyka.

W celu odebrania nagrody prosimy o kontakt przez mail [email protected]

Najnowsze

Reklama

Weszło

Reklama