Komentarze do meczu PZPN – Węgry w tym wątku

redakcja

Autor:redakcja

15 listopada 2011, 19:42 • 1 min czytania

Reklama
Komentarze do meczu PZPN – Węgry w tym wątku

Zgodnie z życzeniem Wojtka Kowalczyka, który jest fanem komentarzy na Weszło i który nie wie, gdzie szukać tych, dotyczących meczu reprezentacji, kiedy akurat nie jest prowadzona relacja live, rozpoczynamy wątek, pod którym możecie wpisywać swoje przemyślenia. Relacji LIVE ze spotkania PZPN – Węgry oczywiście nie będzie, wolimy smażyć pieczarki niż skupiać się nad czymś takim. Dopiero jakiś czas po końcowym gwizdku – tradycyjnie – pojawi się podsumowujący artykuł żałobny.
Czyli – jeśli chcecie komentować mecz PZPN – Węgry, to poniżej. Ł»eby pan Wojtek nie musiał za długo szukać!

Reklama

Najnowsze

Reklama
Bundesliga

Oskar Wójcik trafi do klubu z Bundesligi. Dołączy do dwóch Polaków

Maciej Piętak
4
Oskar Wójcik trafi do klubu z Bundesligi. Dołączy do dwóch Polaków

Weszło

Reklama