Jan Tomaszewski w telewizji: – Jebać PZPN:)

redakcja

Autor:redakcja

09 listopada 2011, 16:19 • 1 min czytania

Reklama
Jan Tomaszewski w telewizji: – Jebać PZPN:)

Na Janka zawsze można liczyć. O ile cały program był pół żartem, pół serio, o tyle trzeba jasno powiedzieć – w pewnych sprawach Jan Tomaszewski NIGDY nie żartuje. I gdy pytany jest o PZPN, zachowuje śmiertelną powagę.

Reklama

Najnowsze

Reklama
Bundesliga

Oskar Wójcik trafi do klubu z Bundesligi. Dołączy do dwóch Polaków

Maciej Piętak
3

Weszło

Reklama