Kolejny debil postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami

redakcja

Autor:redakcja

18 września 2011, 12:56 • 1 min czytania

Reklama
Kolejny debil postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami

Następny ćwierćinteligent uzbierał na puszkę z farbą. Po pierwsze – wandalizm. Po drugie – groźby karalne. Proponowana kara – 10 lat budowania autostrad.

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Hellebrand odpowiedział kibicom Górnika. „Rozumiem, że są wkurzeni”

Jan Broda
1
Hellebrand odpowiedział kibicom Górnika. „Rozumiem, że są wkurzeni”

Weszło

Reklama