فukasz Garguła zareagował najlepiej jak mógł – pokazał brzuch

redakcja

Autor:redakcja

13 września 2011, 14:40 • 1 min czytania

Reklama
فukasz Garguła zareagował najlepiej jak mógł – pokazał brzuch

فukasz Garguła – za co brawa! – za pośrednictwem wiślackiego facebooka postanowił się obnażyć i zademonstrował, że wcale nie jest gruby, co sugerowało jedno niezbyt korzystne zdjęcie z prezentacji drużyny (a wyglądał na nim jak najsłabszy z trójki oldbojów). Wiślakowi gratulujemy luzu oraz sportowej sylwetki – teraz już wiemy, że to nie z powodu bebecha stracił wszystkie piłki w meczu z Lechem. Przyczyna musi kryć się gdzie indziej.

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Hellebrand odpowiedział kibicom Górnika. „Rozumiem, że są wkurzeni”

Jan Broda
3
Hellebrand odpowiedział kibicom Górnika. „Rozumiem, że są wkurzeni”

Weszło

Reklama