W końcu ciekawa konferencja prasowa w polskiej piłce

redakcja

Autor:redakcja

12 września 2011, 00:00 • 1 min czytania

Reklama

Szkoda tylko, że dziennikarz zadał pytanie „uspokajające”. Widzieliśmy tam duży potencjał, żeby jeszcze zajątrzyć – z pożytkiem dla wszystkich:)

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Hellebrand odpowiedział kibicom Górnika. „Rozumiem, że są wkurzeni”

Jan Broda
3
Hellebrand odpowiedział kibicom Górnika. „Rozumiem, że są wkurzeni”

Weszło

Reklama