Z tym karnym dla Arki to dowcip?

redakcja

Autor:redakcja

21 sierpnia 2010, 21:39 • 1 min czytania

Reklama
Z tym karnym dla Arki to dowcip?

Czy ktoś z was ma jakikolwiek pomysł, za co sędzia Szymon Marciniak podyktował rzut karny dla Arki Gdynia?

Trener Dariusz Pasieka też nie miał pojęcia, ale lepiej zorientowany w gdyńskich realiach Jarosław Krupski – człowiek, który nie jedno już widział – szybko mu wytłumaczył: za odepchnięcie, Darku, za odepchnięcie:)

Reklama

Rozwala nas czasami to zaślepienie. Teraz kibice Arki będą pisać, że karny był ewidentny, a jako że nie wiadomo, za co został podyktowany, kibice Górnika nie będa mieli możliwości do tego „ewidentnego” faulu się ustosunkować.

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Damian Maniecki
0
333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Weszło

Reklama