Ustawiony mecz. A Polak grał?

redakcja

Autor:redakcja

16 sierpnia 2010, 16:52 • 1 min czytania

Reklama

Zawsze jak czytamy informację, że gdzieś odbył się ustawiony mecz, to od razu nasuwa się nam pytanie: a Polak grał? Dzisiaj w sieci znaleźć można artykuł, że Metalist Charków i Karpaty Lwów ustawiły mecz w 2008 roku i teraz sypnęło karami. No i to pytanie: a Polak grał?
Oczywiście, że grał. Seweryn Gancarczyk.

Reklama

Ma szczęście, że był w zespole, który kupił, a nie w zespole, który sprzedał – bo piłkarze z przegranej drużyny muszą zapłacić karę w wysokości 10 tysięcy dolarów. Prawdopodobnie więc dopłacili do tego całego interesu.

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Damian Maniecki
0
333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Weszło

Reklama