Reprezentant Francji mówi wprost. „Od wielu miesięcy zagryzam zęby”
William Saliba w zakończonym już sezonie klubowym był jednym z bohaterów Arsenalu. Po 22 latach mistrzostwo Anglii wróciło do północnego Londynu, a on sam może nazywać się jednym z powodów tego stanu rzeczy. To jednak nie koniec obowiązków dla Francuza, który ma jeszcze przed sobą do rozegrania resztę mundialu. Po udanym pierwszym meczu grupowym z Senegalem, choć nie bez problemów, Saliba przyznał, że od miesięcy zagryza zęby, aby wypełniać postawione przed nim cele. Ambicja siłą […]