Djoković po odpadnięciu w Paryżu: Nie wiem, czy tu wrócę
Novak Djoković odpadł w piątek z Roland Garros. W 3. rundzie lepszy okazał się Joao Fonseca, który wygrał po pięciosetowym starciu. Na konferencji pomeczowej 39-letni Serb odniósł się do swojej przyszłości na paryskich kortach. Novak Djoković: Nie wiem, czy wrócę do Paryża Jednym z głównych tematów rozmowy z dziennikarzami była oczywiście przyszłość tenisisty na francuskich kortach. Zapytany o to, czy fani zobaczą go w przyszłym roku w Paryżu, odpowiedział krótko. – Nie wiem. Czy czułbym się […]