Polak wraca do Ekstraklasy! Ostatnio występował w Izraelu
Śląsk zaczyna budowę kadry pod kątem gry w Ekstraklasie. Po pozyskaniu napastnika oraz pomocnika przyszła pora na zadbanie o defensywę, a konkretnie o obsadę bramki. Nowym graczem beniaminka został Polak, który po kilku latach wraca na boiska Ekstraklasy. Ostatnio występował w Niemczech, a także w Izraelu. Klub z Wrocławia właśnie poinformował o trzecim transferze dokonanym przed rozpoczęciem nowego sezonu. Do zespołu Ante Simundzy trafił Karol Niemczycki, który ostatnio bronił barw izraelskiego Ashdod, a w Polsce pamiętany […]