Iga Świątek w trybie demolki. Jessica Pegula nie miała szans!
Czy można już napisać, że Iga Świątek wróciła? Możliwe, że jeszcze na to odrobinkę za wcześnie. Ale na pewno ciśnie się to na klawiaturę. Polka dwa dni po tym, jak rozbiła Naomi Osakę, dokładnie to samo zrobiła z Jessicą Pegulą. Iga nie dała Amerykance szans i awansowała do półfinału turnieju w Rzymie. Na tym etapie jakiejkolwiek imprezy WTA… jeszcze w tym sezonie nie była! Iga Świątek po staremu. Zdemolowała Pegulę Kiedy w 2022 roku Iga Świątek wchodziła […]