Bartosz Bereszyński

W Palermo zostanie jeden Polak. Drugiego nie chcą
Inne ligi zagraniczne

W Palermo zostanie jeden Polak. Drugiego nie chcą

Palermo ponownie rozczarowało, przegrywając w półfinale baraży o awans do Serie A z Catanzaro. Sycylijczycy ulegli w dwumeczu 2:3, co oznacza, że spędzą piąty sezon z rzędu na zapleczu włoskiej ekstraklasy. Brak awansu oznacza spore zmiany w kadrze na kolejny rok, a liczba Polaków może zmaleć o połowę. Kto zostanie w Palermo? W zespole występuje obecnie dwóch zawodników z naszego kraju – Patryk Peda oraz Bartosz Bereszyński. Ten pierwszy ma za sobą całkiem udany sezon […]
Maciej Piętak
9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama