Siemieniec nie ukrywał smutku: Imaz już nie poda do Pululu
W meczu z Zagłębiem Lubin (1:0) Afimico Pululu był bohaterem Jagiellonii. To on zdobył jedyną bramkę, z rzutu karnego. Napastnik, który spędził w Białymstoku trzy lata, żegna się jednak z klubem. Po spotkaniu głos na ten temat zabrał Adrian Siemieniec. Szkoleniowiec Jagiellonii opisuje Pululu nie tylko jako świetnego zawodnika, ale również fantastycznego człowieka. Sam napastnik mówił nam po pokonaniu Zagłębia, jakie ma najlepsze wspomnienie związane z Jagiellonią. Pululu tłumaczył też, dlaczego […]