Sukces Molde popłaca. Norwegia z dwoma klubami w el. LM
Zawsze intensywnie żyliśmy zmianami w klubowych rankingach, więc dość ważną jest awans Norwegii, która od sezonu 2025/26 będzie miała aż dwa kluby w eliminacjach Champions League. Norwegowie wskoczyli do najlepszej piętnastki, wyprzedzając Izrael czy Grecję, co będzie wiązało się z wyraźnymi bonusami od następnych rozgrywek. Cały czas jeszcze ważą się losy, czy skończą jako 14. czy 15. liga, bo od tego zależy układ w europejskich pucharach. Z pewnością jednak będą w najlepszej piętnastce […]
Dominik Piechota
• 2 min czytania
0