Xavi: Lewandowski świetnie utrzymywał się przy piłce
Trener FC Barcelony, Xavi Hernandez, musiał być zadowolony po występie swoich podopiecznych na Parc des Princes w ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów przeciwko Paris Saint-Germain. Zawodnicy Blaugrany podnieśli się po dwóch szybkich ciosach paryżan na początku drugiej połowy i wygrali na wyjeździe 3:2. Xavi na pomeczowej konferencji prasowej chwalił swoich piłkarzy. Pierwsze mecze ćwierćfinałowe przyniosły kibicom mnóstwo emocji, zwrotów akcji i przede wszystkim goli. Nie inaczej […]
Paweł Wojciechowski
• 2 min czytania
1