Niesamowity pech – Serge Gnabry znowu zszedł z boiska z urazem

Opracowanie:Damian Popilowski

08 maja 2024, 22:55 • 1 min czytania 0 komentarzy

Serge Gnabry kolekcjonuje urazy. Zawodnik Bayernu Monachium kolejny raz musiał opuścić boisko i prawdopodobnie czeka go następna  przerwa od gry.

Serge Gnabry spędził na boisku około 27 minut. Zdołał w tym czasie nawet oddać strzał na bramkę Andrija Lunina, lecz finalnie znalazł się w sytuacji, którą zna już bardzo dobrze – musiał opuścić plac gry. Prawdopodobnie znów odnowiła mu się kontuzja mięśnia lewej nogi.

Już na samym początku sezonu zmuszony był do absencji z powodu złamania ręki, natomiast później wskutek urazu mięśnia nie grał od połowy grudnia aż do marca. Uraz odnowił mu się w kwietniu, a teraz wygląda na to, że czeka go kolejna przerwa. Życie piłkarza bywa pechowe.

Spotkanie zakończyło się ostatecznie zwycięstwem Realu Madryt 2:1 po bramkach zdobytych w samej końcówce. Tym samym „Królewscy” zakwalifikowali się do finału Ligi Mistrzów.