Podsumowanie sezonu w wykonaniu Legii Warszawa. W „Czarnej eLce” m.in. o odejściu Michała Żewłakowa, zmianach kadrowych, pozostaniu Nsame i ewentualnym przyjściu Bereszyńskiego oraz powołaniu Kapustki.
Zapraszają Wojciech Piela, Wojciech Kowalczyk, Michał Kopczyński i Piotr Kamieniecki.