Czarna Elka

Kowal, Piela i goście oceniają sezon Legii || Czarna eLka
Ekstraklasa

Kowal, Piela i goście oceniają sezon Legii || Czarna eLka

Podsumowanie sezonu w wykonaniu Legii Warszawa. W „Czarnej eLce” m.in. o odejściu Michała Żewłakowa, zmianach kadrowych, pozostaniu Nsame i ewentualnym przyjściu Bereszyńskiego oraz powołaniu Kapustki. Zapraszają Wojciech Piela, Wojciech Kowalczyk, Michał Kopczyński i Piotr Kamieniecki.
Przemysław Michalak
2
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane

Czy Legia się odblokowała na dobre? | CZARNA ELKA

redakcja
1
Czy Legia się odblokowała na dobre? | CZARNA ELKA
Reklama
Polecane

Czy Legia sprawi sensację w Białymstoku? | CZARNA ELKA

redakcja
13
Czy Legia sprawi sensację w Białymstoku? | CZARNA ELKA
Polecane

Czy Legia przełamie się na Wiśle Płock? | CZARNA ELKA

redakcja
19
Czy Legia przełamie się na Wiśle Płock? | CZARNA ELKA
Reklama
Polecane

Czy Legia może spaść z Ekstraklasy? | CZARNA ELKA

redakcja
25
Czy Legia może spaść z Ekstraklasy? | CZARNA ELKA
Reklama
Reklama