post Avatar

Opublikowane 09.06.2020 12:20 przez

redakcja

Kody promocyjny eWinner | Bonus powitalny

Legalny, polski bukmacher eWinner to jedna z nowych firm na naszym rynku bukmacherskim. Świeżaki mają to do siebie, że aby przyciągnąć graczy, oferują im ciekawe i atrakcyjne bonusy. Tak jest właśnie w tym przypadku! 655 zł (do 155 zł bez ryzyka oraz 50% do 500 zł jest od drugiego depozytu) na start, okolicznościowe freebety i flagowa oferta – Custom Bet #PostawNaSwoim. To część promocji, które dostaną klienci eWinnera. Na czym one polegają? Co można zyskać, grając u tego buka? W tym tekście znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania, które was nurtują!

eWinner bonus powitalny – dlaczego warto zgarnąć kod bonusowy eWinner?

Bonus powitalny jest to rodzaj bonusu, który przyznawany jest wszystkim nowym graczom bukmachera. Każdy nowy klient serwisu eWinner otrzymuje go podczas rejestracji konta bukmacherskiego. Promocję można odebrać więc tylko jeden raz. Bukmacher eWinner przygotował bardzo korzystne warunki pakietu promocyjnego na start, który obejmuje:

– zakład bez ryzyka 155 zł, 

– bonus 500 zł od depozytu.

Zakład bez ryzyka w eWinner do 155 zł dla graczy Weszło!

Każdy nowy gracz, który zarejestruje konto bukmacherskie w serwisie eWinner, otrzymuje promocję typu cashback, czyli możliwość postawienia pierwszego zakładu z ubezpieczeniem. Na czym polega cashback? W momencie, kiedy gracz wygra pierwszy postawiony zakład, wygrana zostanie rzecz jasna w jego kieszeni. W sytuacji, kiedy kupon okazuje się przegrany, jego koszty pokrywa bukmacher. Maksymalna kwota cashback wynosi 155 PLN.

Cashback w eWinner – warunki promocji 

Warto wspomnieć, że zwrócone pieniądze z przegranego zakładu w ramach promocji cashback zostaną przelane na konto depozytowe, a nie na bonusowe. Zaskoczony? eWinner wychodzi naprzeciw wymaganiom swoich klientów. Większość bukmacherów wymaga wykonania skomplikowanego obrotu bonusem. eWinner idzie na rękę swoim klientom, a tym samym nie wymaga wykonania obrotu. Gracz może więc samodzielnie zdecydować, czy zamierza grać dalej, czy wypłaca zdobyte środki. 

Bonus od depozytu 50% do 500 zł w eWinner

Dodatkowo bukmacher eWinner przygotował nowe rozwiązanie retencyjne po wykorzystaniu zakładu bez ryzyka, a mianowicie bonus 50% do 500 PLN przy II depozycie. Na czym polega promocja od depozytu?   Za dokonanie drugiej wpłaty gracz otrzyma 50% do 500 zł. Wysokość bonusu od depozytu jest więc uzależniona od wysokości drugiej wpłaty.

Bonus od depozytu w eWinner – warunki promocji  

  • każdy gracz, który wpłaci II depozyt na konto otrzymuje bonus,
  • bonus to 50% wpłaty do 500 zł,
  • maksymalna kwota bonusu to 500 zł przy wpłacie 1000 zł,
  • bonus pojawia się na koncie bonusowym po dokonaniu wpłaty,
  • gracz może grać za bonus, gdy zagra za równowartość wpłaty (może być w kilku zakładach) z kursem minimalnym 1.50 kuponu,
  • minimalna kwota bonusu to 10 zł przy wpłacie 20 zł.

Jak obrócić bonus od depozytu w eWinner? 

W przypadku promocji bonus od depozytu w eWinner graczy obowiązuje obrót. W momencie, kiedy gracz postanawia wypłacić bonus, musi wykonać obrót bonusem. Zgodnie z regulaminem promocji gracz musi obrócić bonus sześciokrotnie po kursie min. 2.50, by móc go następnie wypłacić. Czas na obrót wynosi 30 dni od przyznania bonusu. Jeśli gracz wypłaci wpłacony depozyt w trakcie obracania bonusem, to bonus zostanie anulowany

eWinner Bonus na start – podsumowanie 

Maksymalna wartość bonusu na start dla nowych graczy to aż 655 zł. W eWinnerze jest to możliwe! Do standardowej oferty bukmachera dokładamy specjalną promocję dla czytelników Weszło. Wystarczy wpisać kod promocyjny WESZLO podczas zakładania konta. 

Kod promocyjny eWinner od Weszło!

Chcemy w tym miejscu podkreślić, że bonus na start przysługuje wszystkim nowym użytkownikom bukmachera eWinner. Jednak nie każdy zna dedykowany kod promocyjny, który daje dostęp do oferty dla VIP-ów. Kod promocyjny o treści “WESZLO” zwiększa wartość bonusu na start w eWinner. Wystarczy podać go w odpowiednim miejscu podczas rejestracji. 

eWinner – rejestracja

Założenie konta u tego bukmachera to sprawna i szybka robota. Wypełnienie kwestionariusza rejestracyjnego nie powinno zająć więcej niż 2-3 minutki. Po kliknięciu „zarejestruj się” na stronie głównej, przenosimy się do podzielonego na kilka etapów formularza. Uzupełniamy go swoimi prawdziwymi danymi. Chwila roboty i konto już śmiga. 

Rejestracja w eWinner z kodem promocyjnym

eWinner dołączył do grona najlepszych bukmacherów, którzy umożliwiają szybką rejestrację bez weryfikacji, dzięki czemu na początek można założyć sobie konto tymczasowe. Taki rodzaj konta nieco różni się od konta stałego. Zapewnia podstawowe funkcje u bukmachera, możemy na nim wpłacać pieniądze, typować mecze, a co najważniejsze – odebrać bonus powitalny. Kiedy chcemy skorzystać z najwyższego dostępnego bonusu na start, musimy podać kod promocyjny o treści “WESZLO” podczas rejestrowania konta w eWinner. 

Co zyskujesz z kodem promocyjnym “WESZLO”? 

Nowi gracze otrzymają w pakiecie powitalnym zakład na 150 zł od eWinner. To jednak wersja podstawowa. Rejestrując się przez TEN LINK, zgarniecie dodatkowe 5 zł zakładu bez ryzyka czyli łącznie 155! Gracz, żeby otrzymać maksymalny zwrot (155 PLN), musi zagrać za 176,14 PLN. Jedyny warunek: zakład musi być za minimum 20 PLN. Nie ma minimalnych warunków kursowych. Gracz, jeśli przegra, może grać dalej lub wypłacić zwrócone środki!

Ważne – zweryfikuj konto eWinner!

Fajnie się mówi o wszystkich bonusach, wygranych i wysokich wypłatach. Ale gracze często zapominają o jednym, a mianowicie, że podstawą do tego jest weryfikacja konta. Bukmacher eWinner oferuje graczom wspomnianą już wcześniej opcję szybkiej rejestracji. To świetna rzecz dlatego, że możemy dzięki temu skorzystać z oferty, przetestować możliwości i sprawdzić, jak to w ogóle działa, bez potwierdzania danych osobowych. Otrzymamy też pełen pakiet powitalnej promocji.

Konto tymczasowe wiąże się z jednym poważnym ograniczeniem, mianowicie nie pozwala nam na wypłatę pieniędzy. Zgodnie z zasadami obowiązującymi w zakładach bukmacherskich, niezweryfikowany gracz nie może wypłacić pieniędzy z konta bukmacherskiego na swoje konto osobiste. Co zrobić w takiej sytuacji? 

Po zalogowaniu się na konto w eWinner klikamy na nasz profil i uzupełniamy swoje dane. Potem czekamy, aż bukmacher zweryfikuje naszą tożsamość i tyle – od teraz możemy szybko i sprawnie wypłacać to, co wygraliśmy.

eWinner – dodatkowe promocje bukmacherskie

Bukmacher eWinner dba nie tylko o nowych klientów, ale i swoich wiernych graczy. Stali klienci bukmachera mają dostęp do równie atrakcyjnych promocji. 

Darmowy zakład 25 PLN na żużel

eWinner est oficjalnym partnerem żużlowej PGE Ekstraligi. Z tego względu przygotował dla graczy specjalną promocję. Kibice żużla otrzymują bonus o wartości 25 PLN w ramach akcji “Postaw na żużel”. Promocja obowiązuje co tydzień od piątku do niedzieli. By otrzymać freebet w wysokości 100% stawki zakładu, maksymalnie do 25 PLN, należy obstawić zakład akumulowany z dwoma zdarzeniami z oferty żużlowej. Darmowy zakład będzie można wykorzystać na dowolne wydarzenie live z minimalnym kursem łącznym w wysokości 1.50.

Tenisowy return – freebet 25 PLN

Czy są tu jacyś fani tenisa ziemnego? Obstawiając rozgrywki tenisa ziemnego za minimum 500 PLN z konta głównego, można otrzymać freebet o wartości 25 zł. Regulamin promocji nie zawiera żadnych wytycznych co do liczby zdarzeń lub wymaganego minimalnego kursu na kuponie. Gracze mogą wziąć udział w akcji co tydzień, od poniedziałku do niedzieli. 

Combo dnia

Combo Dnia to jedna z bardziej popularnych promocji bukmachera eWinner. Na czym ona polega? Gracze codziennie dostają ofertę wybraną i przygotowaną przez buka, która dotyczy porównania kilku wydarzeń. To typowe zdarzenia spod znaku kumulacji, więc nie zawsze dotyczą one końcowego rezultatu. Częściej spotkamy porównania dotyczące liczby strzelonych goli, żółtych kartek czy rzutów rożnych. Przykładowo: mamy dwa mecze Ligi Europy jednego dnia, więc eWinner postanawia wystawić zakład – czy w obydwu spotkaniach padnie więcej niż 4.5 goli. Inną opcją jest też porównanie – w którym spotkaniu padnie więcej bramek?

No dobrze, a dlaczego bardziej opłaca się grać te dwa lub trzy wydarzenia w wersji combo, a nie pojedynczo? To proste. W ten sposób skorzystamy z wyższych kursów, a więc zwiększymy potencjalną wygraną.

Cashout w eWinner

Puściłeś mocny kupon, wszystko idzie świetnie, ale obawiasz się, że w końcu przestanie żreć? Wyjście z takiej sytuacji jest jedno – cashout. Klienci legalnego bukmachera eWinner nie muszą się martwić, że kasa im przepadnie. Funkcja cashout jest tu dostępna na uczciwych zasadach – skorzystamy z niej zarówno w przypadku kuponów przedmeczowych, jak i live. Kiedy? Zawsze, jeśli tylko wygrana po wcześniejszym zamknięciu zakładu będzie wyższa niż stawka, za którą zagraliśmy.

Custom Bet w eWinner

Co wyróżnia legalnego bukmachera eWinner? Opcja Custom Bet, czyli #PostawNaSwoim. To innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu gracze mogą współtworzyć ofertę tego buka. Co możemy postawić? Co tylko chcemy, zakłady nie muszą być nawet związane ze sportem. Warunek jest jeden – musimy przekonać eWinnera, że nasz pomysł powinien znaleźć się w ofercie. Wypełniamy więc krótki formularz, w którym opisujemy naszego Custom Beta, po czym czekamy na ocenę bukmachera. Jeśli eWinner stwierdzi, że warto mieć taki zakład w ofercie, postawić na niego będzie mógł każdy, nie tylko my.

Jak długo będziemy czekać na zaakceptowanie lub odrzucenie naszej propozycji? Bukmacher zapewnia, że na każde zgłoszenie odpowie po maksymalnie 12 godzinach. Oczywiście w przypadku #PostawNaSwoim nie musimy bawić się w wyceny kursów. My dajemy pomysł, buk zajmuje się resztą.

Postaw swój custom bet z eWinner z dedykowanym kodem dla czytelników WESZŁO!

eWinner mobile, czyli aplikacja bukmacherska od eWinner

Bukmacher eWinner nie pozostaje w tyle za swoją konkurencją. Swoim graczom oferuje obstawianie za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. Aplikacja bukmacherska eWinner jest dobrze zaprojektowanym produktem, dzięki czemu obstawianie zakładów staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Aplikacja mobilna eWinner dostępna jest zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS.

eWinner, czyli nie tylko bonusy i promocje…

Granie u buków to nie tylko bonusy i promocje – czy stałe, czy okolicznościowe. Gracze zwracają uwagę na szereg innych spraw, w tym na ogólną ofertę danego zakładu. Dlatego jako eksperci od bukmacherki z Weszło, przygotowaliśmy przewodnik po ofercie legalnego bukmachera eWinner. Znajdziecie w nim szczegóły opis danej firmy, nasze wrażenia, opinie i ocenę wad oraz zalet. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej – zajrzyjcie tutaj, a wszystko wam wyjaśnimy!

Opublikowane 09.06.2020 12:20 przez

redakcja

Bukmacherka
26.04.2020

Wysokie kursy i Combo Dnia na Białoruś w eWinner!

Dorobić się na lidze białoruskiej? Brzmi jak idealny plan na weekend! Umożliwia nam to legalny polski bukmacher eWinner, który ma bogatą ofertę na mecze tej ligi. Co warto zagrać w niedzielę, żeby poprawić swój stan konta? Sprawdźcie nasze propozycje! Combo Dnia: Minimum jedno zwycięstwo gości Oferta specjalna legalnego polskiego bukmachera eWinner to Combo Dnia, czyli […]
26.04.2020
Bukmacherka
11.04.2020

Odbierz Wielkanocny bonus w eWinner aż do 500 zł!

Legalny polski bukmacher eWinner przygotował dla graczy kapitalną promocję świąteczną! Dzięki niej możemy zarobić aż 500 zł bonusu od depozytu. Co należy zrobić, żeby otrzymać bonus? Jak go wykorzystać? Podpowiadamy i wyjaśniamy. Bonus do 500 zł od depozytu na Wielkanoc w eWinner Zasady otrzymania bonusu w eWinner są bardzo proste. Wystarczy, od 10 do 13 […]
11.04.2020
Bukmacherka
10.04.2020

Codzienna promocja – FREEBET 25 zł na e-sport w eWinner!

Darmowe zakłady na e-sport? Taka oferta czeka na nas u legalnego polskiego bukmachera eWinner! Co więcej – freebety 25 PLN możemy otrzymać każdego dnia. Sprawdźcie szczegóły promocji i obstawiajcie e-sport razem z nami! Freebet 25 PLN eWinner Kiedy świat sportu stoi w miejscu, na popularności zyskują e-sportowe rozgrywki. Tak jest również u legalnego bukmachera eWinner, […]
10.04.2020
Bukmacherka
04.04.2020

Czas na finały eWinner Cup! Skorzystaj z FREEBETU od eWinner!

Pierwszy w historii turniej Counter Strike’a zorganizowany przez eWinnera wchodzi w decydującą fazę! Już dziś czekają nas emocjonujące pojedynki z udziałem zaproszonych gwiazd. Z tej okazji legalny bukmacher eWinner przygotował dla graczy ciekawą ofertę, w której można obstawić zdarzenia spod znaku turnieju. Co warto zagrać? Podpowiadamy. Krótkie przypomnienie – w zawodach wzięło udział ponad 100 […]
04.04.2020
Bukmacherka
03.04.2020

5000 zł nagród, freebet i 1000 zł bonusów – turniej CS’a z eWinnerem!

Przed nami historyczne wydarzenie – pierwszy turniej Counter Strike’a, który zorganizuje legalny bukmacher eWinner! Na uczestników czekać będzie 5000 zł w puli nagród, natomiast na graczy – atrakcyjne bonusy i promocje. W zawodach wystartuje ponad 100 zawodników, w tym wielokrotny mistrz Polski oraz ekipa PashyBicepsa! eWinner wie, jak zadbać o graczy w okresie, w którym […]
03.04.2020
Bukmacherka
27.03.2020

Combo Dnia – gole i kartki na Białorusi z eWinner!

Druga kolejka ligi białoruskiej to najważniejsze piłkarskie wydarzenie na świecie. Tak, nie przesłyszeliście się. Diego Maradony w Brześciu co prawda już nie ma, ale i tak wszystkie oczy zwrócone są na naszego wschodniego sąsiada. Co mamy dziś w menu? Hitowy pojedynek Eniergietyka-BDU z Ruchem Brześć i starcie Żodziny z Biełszyną! Combo dnia – postaw ligę […]
27.03.2020
Bukmacherka
24.03.2020

Freebet do 25 zł i wyższe kursy – obstawiaj CS:GO w eWinner!

Counter Strike to jedna z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie. Moda na e-sport zaczęła się właśnie od CS:GO, dlatego nie może dziwić, że ta gra do dziś ma wielu fanów. Wśród nich znajdą się również miłośnicy bukmacherki, którzy powinni zajrzeć do specjalnej oferty eWinnera. Ten legalny, polski bukmacher przygotował dla graczy kapitalne promocje! U legalnego […]
24.03.2020
Bukmacherka
10.03.2020

Europejskie puchary z eWinnerem. Odbierz darmowy zakład!

Kolejny tydzień z europejskimi pucharami bukmacher eWinner postanowił uczcić FREEBETEM do 50 PLN dla swoich graczy! Ten możecie zdobyć wpisując WESZLO jako kod promocyjny podczas rejestracji na stronie eWinner! Jak go zdobyć? Wystarczy, że do czwartku wpłacicie depozyt min. 20 PLN, a darmowy zakład automatycznie powędruje na Wasze konto. Przyznanym freebetem należy: zagrać kupon z […]
10.03.2020
Bukmacherka
07.03.2020

4000 PLN do wygrania w cyklu Raw Air z eWinnerem!

1 kraj, 4 skocznie, 10 konkursów, a dla graczy eWinner bonusy, których pula 4000 PLN do wygrania! Skoczkowie zaczynają morderczy, 10-dniowy cykl Raw Air, a eWinner ma dla Was konkurs, który potrwa dokładnie tyle, ile dni trwać będą zmagania w Norwegii. Zasiądź na belce startowej konkursu bukmachera eWinner i przyłącz się do zabawy! Graj codziennie […]
07.03.2020
Bukmacherka
06.03.2020

Piątkowe noce z darmowym zakładem na NBA w eWinnerze!

Zapoznaj się z recenzją bukmachera eWinnera i zacznij obstawiać już dziś! Piątkowe wieczory i noce to idealny moment, żeby bliżej przyjrzeć się meczom koszykówki w NBA. Warto także obstawiać, bo na wszystkich grających u bukmachera eWinner, co tydzień czeka darmowy zakład 50 PLN! Aby go zdobyć, należy: zapoznać się z ofertą meczową NBA z piątku na sobotę, […]
06.03.2020
Bukmacherka
03.03.2020

Typuj mecze Ekstraklasy bez ryzyka z bukmacherem eWinner!

W tym tygodniu odpoczywamy od europejskich pucharów, ale za to rozgrywamy kolejkę Ekstraklasy! Aby to uczcić bukmacher eWinner ma dla Was CASHBACK do 100 PLN, dzięki któremu zyskacie zwrot stawki w przypadku niekorzystnych rozstrzygnięć na boisku. Aby go zdobyć wystarczy, że: dziś lub jutro złożycie kupon z min. 3 meczami Ekstraklasy, którego kurs łączny będzie […]
03.03.2020
Bukmacherka
02.03.2020

Marcin Gortat z darmowym zakładem w eWinner!

Marcin się rozgrzewa i na „dzień dobry” ma FREEBET do 25 PLN dla wszystkich nowych graczy!   Jak odebrać powitalny BONUS? Wystarczy, że zarejestrujesz się w eWinner i obstawisz dowolny zakład SOLO lub AKO za minimum 50 PLN, a automatycznie otrzymasz FREEBET w wysokości 50% postawionego zakładu, maksymalnie do 25 PLN! Co więcej, promocja łączy […]
02.03.2020