PRASA. Żewłakow: Gdybym był dyrektorem Legii, nie zwolniłbym trenera
Środowa prasa to miks wszystkiego, co dzieje się w naszym futbolu. Od gali „Złotej Piłki” czy komentarzy po niej, przez kryzys Legii Warszawa i kolejną część prześwietlenia oraz wywiad, po ligową młóckę. W „Przeglądzie Sportowym” znajdziemy także dużą rozmowę z Michałem Żewłakowem. On również zabiera głos w sprawie problemów mistrzów Polski. – W sytuacji, w której znalazła się Legia i ja bym był jej dyrektorem – nie zwolniłbym trenera w tym momencie. Bo co dała zmiana? Światełko w tunelu pojawiło […]
redakcja
• 13 min czytania
20