Media: Bayern dogadał się z Juve. De Ligt zagra w Niemczech

redakcja

Autor:redakcja

17 lipca 2022, 22:09 • 1 min czytania

Reklama
Media: Bayern dogadał się z Juve. De Ligt zagra w Niemczech

Negocjacje w sprawie transferu Matthijsa de Ligta z Juventusu do Bayernu Monachium trwały od kilku tygodni i – jak donosi niemiecki reporter Kerry Hau – dobiegły do szczęśliwego końca. W przyszłym sezonie holenderski stoper zagra w ekipie z Bawarii.

Reklama

De Ligt miał wręcz powiedzieć szefostwu Bianconerich, że chce przenieść się właśnie do Bayernu i prawdopodobnie jego życzeniu stanie się zadość.

De Ligt był zawodnikiem Juve od lipca 2019 roku, kosztował 85,5 miliona euro. Dla Starej Damy zagrał 117 spotkań, zdobył osiem bramek i zanotował trzy asysty. Bayern – mistrz Niemiec – ma za niego zapłacić między 70 a 80 milionów.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ O LIDZE NIEMIECKIEJ:

foto. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank