Legia Warszawa prawdopobnie ściągnie bramkarza. Wydawało się, że o miejsce między słupkami w nowym sezonie rywalizować będą młodzieżowcy, czyli Kacper Tobiasz i Cezary Miszta, tymczasem klub ze stolicy jest też blisko zakontraktowania Dominika Hładuna.
Informację podał Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl. Według dziennikarza sprawa jest już na etapie testów medycznych, czyli w zasadzie na finiszu.
Hładun praktycznie całą dotychczasową karierę spędził w Zagłębiu Lubin – wyjątkiem runda jesienna sezonu 2015/16, gdy wypożyczony był do Chojniczanki Chojnice. 26-latek zdecydował, że nie przedłuży wygasającego wraz z końcem tego sezonu kontraktu. Łączony był z klubami zagranicznymi (między innymi z PAOK-iem), ale wszystko wskazuje na to, że jednak zostanie w Ekstraklasie. Do tej pory rozegrał w niej 108 spotkań, w których zaliczył 25 czystych kont.
Dwa dni temu Legia pożegnała się z Richardem Strebingerem, który do klubu trafił w lutym i rozegrał w nim ledwie sześć spotkań.
Fot. FotoPyK
Więcej o transferach w Ekstraklasie: