Pięć lat i wystarczy. Sasa Balić odszedł z Zagłębia Lubin

redakcja

Autor:redakcja

24 maja 2022, 15:28 • 1 min czytania

Reklama
Pięć lat i wystarczy. Sasa Balić odszedł z Zagłębia Lubin

Zagłębie Lubin nie przedłuży kontraktu z Sasą Baliciem. Doświadczony obrońca odejdzie latem na zasadzie wolnego transferu.

Reklama

 – Bardzo trudna decyzja, którą podjęliśmy i wspólnie zadecydowaliśmy z Sasą Baliciem o nieprzedłużeniu kontraktu. Przede wszystkim ogromne podziękowania za pięcioletni okres występów Sasy w Zagłębiu. Zawodnik, który zawsze wkładał serce i charakter. Był niezwykle przydatny i zawsze było można na niego liczyć, stąd też ogromna skala trudności podjęcia tej decyzji. Doszliśmy jednak do wniosku, że w związku z planowanymi zmianami w defensywie, Sasa, który miał również udaną końcówkę rundy i pokazał, że można na niego liczyć, poszuka nowego klubu i innych rozwiązań. Lepiej w klubie być dzień za krótko niż dzień za długo, także to była nasza wspólna decyzja o nieprzedłużeniu kontraktu. Bardzo chciałbym Sasy podziękować i życzyć mu powodzenia. Zawsze będzie tutaj mile widziany, ponieważ jest to zawodnik, który zostanie dobrze zapamiętany – tłumaczy na oficjalnej stronie „Miedziowych” dyrektor sportowy Piotr Burlikowski.

32-letni obrońca spędził w Zagłębiu pięć sezonów. Rozegrał w tym czasie 136 meczów, strzelił 6 goli i zaliczył 10 asyst.

WIĘCEJ O SASZY BALICIU:

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank