Pewna wygrana kadry U-20

redakcja

Autor:redakcja

11 października 2021, 17:44 • 1 min czytania

Reklama
Pewna wygrana kadry U-20

Reprezentacja Polski do lat 20 wygrała pierwszy mecz w ramach rywalizacji w Elite League. Drużyna Miłosza Stępińskiego rozbiła Norwegię w spotkaniu wyjazdowym aż 5-1. 

Reklama

Polacy nie najlepiej weszli w to spotkanie, gdyż w 12. minucie gospodarzom prowadzenie dał Oscar Aga. Jednak już do przerwy udało im się zyskać dwubramkową przewagę po trafieniach Arkadiusza Pyrki, Macieja Masa i Mateusza Maćkowiaka. Po przerwie wątpliwości rozwiał Dominik Piła z Chrobrego Głogów, który wszedł na boisko z ławki rezerwowych i strzelił dwie bramki.

Dla reprezentacji Polski był to czwarty mecz w ramach tych rozgrywek. Wcześniej przegrała z Włochami (0-2), a także bezbramkowo zremisowała z Niemcami oraz Portugalią.

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank