Kędziora: – Jestem gotowy, żeby zagrać z Albanią

redakcja

Autor:redakcja

10 października 2021, 21:18 • 1 min czytania

Reklama
Kędziora: – Jestem gotowy, żeby zagrać z Albanią

Tomasz Kędziora nie jest ulubieńcem Paulo Sousy, ale w meczu z San Marino zagrał bardzo przyzwoicie i istnieje prawdopodobieństwo, że dostanie szansę również w meczu z Albanią.

Reklama

Tomasz Kędziora dostał od nas ocenę 6 za mecz z San Marino. 

Brameczka na jego koncie i generalnie występ niemal bezbłędny (niemal, bo przytrafił mu się jeden kiks). Trudno oczekiwać, by występ na tle San Marino mógł na tyle oczarować Paulo Sousę, by pozycja Kędziory w kadrze wzrosła, ale gracz Dynama Kijów na pewno nie zawiódł dzisiaj selekcjonera. Dobra robota.

Do tej pory ma na koncie 25 występów w barwach narodowych. Za kadencji Paulo Sousy zagrał cztery razy – w czerwcu z Rosją i z Islandią, jesienią dwa razy z San Marino.

– Jestem gotowy w każdym momencie, żeby pomagać reprezentacji. Jeśli trener zdecyduje, że zagram z Albanią, to jestem gotowy, więc czekam na ten mecz. Przygotowaliśmy się do spotkania z San Marino i Albanią, ale już od początku zgrupowania myśleliśmy także o Albanii. Nie ma co ukrywać, że z San Marino trzeba było po prostu wygrać – skomentował Tomasz Kędziora, cytowany przez Polsat Sport.

Reklama

Czytaj więcej:

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank