Tyszanie już na podium, wyjazdowe zwycięstwo GKS-u

redakcja

Autor:redakcja

24 września 2021, 22:57 • 1 min czytania

Reklama
Tyszanie już na podium, wyjazdowe zwycięstwo GKS-u

I proszę – ledwo zdążyliśmy wraz z innymi dziennikarzami postawić kropkę w tekstach o kiepskim starcie ligi w wykonaniu GKS-u Tychy, a tutaj tyszanie zameldowali się na podium. Wyjazdowe zwycięstwo w Polkowicach nie przyszło im łatwo, ostatnie 20 minut GKS grał w dziesiątkę, ale za sprawą gola Łukasza Grzeszczyka ekipa z Górnego Śląska może sobie dopisać kolejne trzy punkty w ligowej tabeli. 

Reklama

Łukasz Grzeszczyk, który ostatnio zdobył bramkę na wagę punktu w meczu z Widzewem, teraz zaliczył trafienie „za trzy”. Jego bramka z 43. minuty okazała się jedyną w całym spotkaniu – i to pomimo, że po czerwonej kartce Bartosza Biela w 67. minucie GKS musiał bronić prowadzenia. To siódmy ligowy mecz bez porażki w wykonaniu GKS-u i czwarte zwycięstwo w ostatnich pięciu spotkaniach. Obecny dorobek tyszan to 18 „oczek” w 10 spotkaniach. Zanim na murawę wybiegnie Sandecja czy Miedź – wystarczy na trzecie miejsce w stawce, za Koroną oraz Widzewem.

Górnik Polkowice – GKS Tychy 0:1 (0:1)

Grzeszczyk 43′

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank