Kłos krytykuje Paulo Sousę

redakcja

Autor:redakcja

22 września 2021, 09:18 • 1 min czytania

Reklama
Kłos krytykuje Paulo Sousę

Temat reprezentacji Polski żyje nieustannie, nawet między zgrupowaniami. Tym razem Tomasz Kłos poruszył w SuperExpressie kwestię zestawienia formacji defensywnej Polaków.

Reklama

Tomasz Kłos: – Słyszę, że Sousa chce nas przestawić na grę ofensywną, ale do tego trzeba mieć odpowiednich piłkarzy do gry trójką w obronie, my ich nie mamy. Zawsze lepiej czuliśmy się i graliśmy czterema obrońcami. Można to sto razy powtarzać, ale trener jest pod tym względem raczej niereformowalny i będzie grał trójką. Na razie kiepsko to wychodzi i nie wiem, gdzie są plusy takiego ustawienia.

Nie da się ukryć, że słabszą stroną naszej drużyny za Paulo Sousy była defensywa. Z drugiej strony, dopiero co miała za sobą swój najlepszy mecz – z Anglią, gdzie defensywa wyglądała rzetelnie.

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank