Kowalczyk: Michniewicz to był świetny pomysł. Jest odważny, niezależny

redakcja

Autor:redakcja

17 września 2021, 08:48 • 1 min czytania

Reklama
Kowalczyk: Michniewicz to był świetny pomysł. Jest odważny, niezależny

Wojciech Kowalczyk w ostatnim czasie nie ukrywa swojego zadowolenia po meczach pucharowych Legii. Chwali piłkarzy i trenera, docenia sposób, w jaki klub Ekstraklasy reprezentuje nas na większej arenie. „Kowal” chwalący cokolwiek to nie jest dość częsty obrazek, co warto mieć na uwadze. Tym razem na łamach „WP SportoweFakty” ocenił pracę konkretnie trenera Michniewicza.

Reklama

– Na kwadrans przed końcem Michniewicz zobaczył, że Spartak popełnia błędy w defensywie i wpuścił dwóch ofensywnych zawodników. To dało sukces. Zaryzykował, zagrał odważnie, to był znakomity manewr. Większość trenerów postawiłaby autobus i cieszyła się z remisu. I byłby to dobry wynik. A Michniewicza nie interesował dobry wynik, zagrał o wszystko i wygrał. Trener musi być odważny, niezależny. Michniewicz to był świetny pomysł. Pozbierał drużynę, zbudował ją na nowo, przeorganizował grę w defensywie. Proszę zobaczyć na końcówkę poprzedniego sezonu – siedem meczów bez straty bramki – powiedział „Kowal”.

Kibice Legii, zgadzacie się?

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank