Skibicki: – Zawsze marzyłem o grze w europejskich pucharach

redakcja

Autor:redakcja

15 września 2021, 11:40 • 1 min czytania

Reklama
Skibicki: – Zawsze marzyłem o grze w europejskich pucharach

Kacper Skibicki, młodzieżowiec Legii Warszawa, udzielił wywiadu Interii Sport. Młody zawodnik przyznał, że od zawsze zdecydowanie stawiał na sport, że bardziej stresował się grą w rezerwach Legii niż w pierwszej drużynie. Podzielił się także swoją opinią na temat rywali Legii w Lidze Europy.

Reklama

Kacper Skibicki: – Dla mnie to bomba. Życzyłbym każdemu przeżyć coś podobnego. Zawsze marzyłem o grze w europejskich pucharach. I teraz to może się spełnić. Zanim skończę 20 lat. Niebywałe. Insigne, Zieliński – widzieć ich na żywo to wielka sprawa, a jeszcze grać przeciw nim. Niesamowite. Ale będę gotowy, jeśli trener da mi szansę (…) Stres był po losowaniu. A potem go oswoiłem. Tacy rywale jak Napoli, czy Leicester to jest coś. Ale nie myślę o meczach, nie kładę się do łóżka i nie wyobrażam sobie sytuacji na boisku. Ma swoje sposoby. Walka z głową zaczyna się w dniu spotkania. Staram się jednak myśleć pozytywnie. Jeśli się okaże, że gram, to mam na tablecie analizę mojego bezpośredniego rywala. Tak było z norweskim Bodo w kwalifikacjach, gdzie zaliczyłem dwie asysty.

Ciekawe, czy młodemu talentowi gra w pucharach wyjdzie, czy dostanie wiele szans, a jeśli tak, to czy to udźwignie. Na pewno pokazanie się z dobrej strony na tle takich rywali to trampolina dla każdego młodego piłkarza.

Cały wywiad TU

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank