Ba Loua: – Najpierw mistrzostwo, potem europejskie puchary

redakcja

Autor:redakcja

08 września 2021, 17:01 • 1 min czytania

Reklama
Ba Loua: – Najpierw mistrzostwo, potem europejskie puchary

Jesienią Adriel Ba Loua ma być czołową postacią Lecha Poznań. Kolejorz zapłacił za niego 1,2 mln euro, co oznacza rekord transferowy klubu z Poznania, więc naturalnie oczekiwania wobec iworyjskiego skrzydłowego są niemałe. Sam piłkarz też ma duże ambicje związane z grą w nowym klubie. 

Reklama

W rozmowie z oficjalną stroną Lecha Poznań przyznał, że jego aklimatyzacja przebiega planowo, że najbliżej w szatni trzyma się na razie z innym nowym piłkarzem poznańskiego klubu – z Pedro Rebocho, który zna język francuski. Adriel Ba Loua sam jednak mówi, że najważniejsze są dla niego nie kwestie towarzyskie, a trofea i sukcesy.

– Jeśli jesteś w wielkim klubie to musisz walczyć o tytuły i dlatego tutaj przyszedłem. Chciałbym zobaczyć moje zdjęcie w klubie i móc powiedzieć, że wygrałem coś z tym zespołem. Jestem gotowy na walkę w każdym meczu. W tym sezonie chcę wygrać mistrzostwo, potem grać w europejskich pucharach. Jeśli chodzi o osobiste cele to chciałbym dostać powołanie do reprezentacji narodowej – przyznaje Ba Loua.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank