Laporta: – Wiele klubów mówi nam, żebyśmy szli dalej z Superligą

redakcja

Autor:redakcja

07 września 2021, 10:48 • 1 min czytania

Reklama
Laporta: – Wiele klubów mówi nam, żebyśmy szli dalej z Superligą

Projekt Superligi, który spektakularnie pojawił się na horyzoncie, by potem jeszcze efektowniej upaść, wydawało się, że został pogrzebany. Zebrał przecież wiele ciosów. Tymczasem zaangażowani w niego najmocniej przekonują, że to nie ostatnio słowo Superligi.

Reklama

Dziś do tematu odniósł się Joan Laporta na kanale Esport3 (tłumaczenie za RealMadryt.pl): – Superliga? Projekt jest żywy. W sądach wygraliśmy wszystko. UEFA nie może temu zapobiec. Do tego naciski na angielskie kluby, które to pchały do przodu, pozostały bez efektu. Wiele klubów mówi nam, żebyśmy szli dalej z Superligą, bo im także to pasuje. UEFA nie może zrobić niczego, by zatrzymać projekt. To będą bardzo atrakcyjne rozgrywki, najbardziej atrakcyjne na świecie, z których kluby będą czerpały bardzo duże zyski. Jednak to prawda, że musimy poprawić aspekt merytokracji.

Co sądzicie? Czy należy się spodziewać powrotu tego tematu w niedalekiej przyszłości?

Fot. NewsPix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank