Jacek Bąk: Zagrać z Anglią jak z Hiszpanią

redakcja

Autor:redakcja

07 września 2021, 09:18 • 1 min czytania

Reklama
Jacek Bąk: Zagrać z Anglią jak z Hiszpanią

Były kapitan reprezentacji Polski, mający na rozkładzie również mecze z Anglikami, porozmawiał z Polską Agencją Prasową przed środowym hitowym meczem. Gdzie widział szanse Polaków?

Reklama

Jacek Bąk: – – Możemy zagrać zachowawczo, albo podjąć ryzyko. Będą różne etapy w tym meczu i musimy się nastawić, że będą okresy, kiedy zostaniemy zepchnięci do obrony. Nie możemy jednak zagrać, jak w 1973 na Wembley. To chyba nie byłaby dobra taktyka. Mamy Roberta Lewandowskiego i jeżeli dostarczymy mu piłkę w obrębie pola karnego, to myślę, że może on coś z tego zrobić. Zagrajmy, jak w meczu z Hiszpanią na Euro, a na pewno coś ugramy. Chodzi mi o takie zaangażowanie, poświęcenie i determinację. Miło wtedy było patrzeć na nasz zespół. Jeżeli teraz też tak będzie, to obejrzymy ciekawy mecz.

Cóż, z pewnością, mecz z Hiszpanami był najlepszym za Sousy. W tym teście z Anglią też trzeba wymagać – Sousa ma już całkiem sporo doświadczeń z tą kadrą, pora na wyniki.

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank