Pjanić: – Mam zamiar zostać w Barcelonie

redakcja

Autor:redakcja

02 września 2021, 17:19 • 1 min czytania

Reklama
Pjanić: – Mam zamiar zostać w Barcelonie

Miralem Pjanić nie ma w ostatnich tygodniach łatwego życia. Jest wypychany przez Barcelonę, w klubie nie chcą go też kibice. Bośniak niejako musi płacić za błędy, które zrobił Bartomeu, w ogóle ściągając go z Juventusu. Wydawało się, że nowy prezydent, Joan Laporta, będzie potrafił pozbyć się tego piłkarza do końca okna transferowego. Tak się nie stało, choć w grze są jeszcze ewentualny transfer lub wypożyczenie odciążające listę płac do Rosji lub Turcji, gdzie okienko trwa trochę dłużej. Co na to sam zainteresowany? Odpowiada jasno.

Reklama

Po mecz Bośni z Francją w ramach eliminacji do mundialu w 2022 roku Pjanić oznajmił, że zamierza wypełnić kontrakt w Barcelonie. Zapewne mając świadomość, że przynajmniej do końca nowego sezonu murawy zbyt często nie powącha.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank