Vassiljev: – Legia nie ma własnego stylu

redakcja

Autor:redakcja

26 lipca 2021, 17:04 • 1 min czytania

Reklama
Vassiljev: – Legia nie ma własnego stylu

W drugiej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów Legia Warszawa mierzy się z Florą Tallinn. Pierwszy mecz wygrała 2:1 przy Łazienkowskiej, we wtorek jedzie do stolicy Estonii na rewanż i jest zdecydowanym faworytem. Konstantin Vassiljev, gwiazdor Flory i były piłkarz polskich klubów, wypowiedział się na temat meczu z Legią. 

Reklama

– Nie sądzę, żeby Legia miała swój własny styl, ponieważ bardzo szybko zmienia trenerów. W ostatnich latach jeden pracuje tam przez półtora roku. Jedno jest pewne, legioniści muszą wszystko wygrywać i odnosić sukcesy w Europie. Chcą awansować do fazy grupowej, ale nie do fazy grupowej Ligi Konferencji, tylko do Ligi Mistrzów, i grać tam dobrze. Ale styl nie jest tak pewny, jak ambicja. Styl u każdego trenera jest inny – powiedział Vassiljev.

Estończyk nie ma przy tym wątpliwości, że to Legia jest dużo silniejsza na papierze od Flory Tallinn.

– Legia ma obowiązek nas wyeliminować. My po prostu marzymy i chcemy rozegrać w Europie jeszcze kilka meczów. A dla rywali to – jak powiedziałem – obowiązek. W polskich mediach nikt nie bierze nas za poważnego przeciwnika. Ci, którzy traktują nas poważnie, to trener Legii i piłkarze, ale nikt inny.

Fot. 400mm.pl

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank