Leo Messi o północy będzie bez klubu

redakcja

Autor:redakcja

30 czerwca 2021, 14:38 • 1 min czytania

Reklama
Leo Messi o północy będzie bez klubu

Brzmi to wręcz niewiarygodnie, prawda? Ale o północy wygasa umowa Leo Messiego z FC Barceloną i tym samym będzie wolnym zawodnikiem. Hiszpańskie media twierdzą, że kontrakt nie zostanie przedłużony w najbliższych godzinach.

Reklama

Czy oznacza to, że kapitan Blaugrany niedługo na stałe opuści Camp Nou? „Marca” donosi, że choć obie strony jeszcze nie uzgodniły wszystkich szczegółów nowej umowy, to w najbliższym czasie – najprawdopodobniej – dojdą do ostatecznego porozumienia. Zawodnik ma związać się z Barcą dwuletnim kontraktem.

Działacze Barcelony już od kilku miesięcy prowadzą negocjację. Na ich pozytywny finał miała wpłynąć osoba nowego-starego prezesa Joana Laporty, z którym Leo Messi ma dobre relacje. Z tym że do tej pory nie udało mu się przekonać klubowej legendy do pozostania w ekipie „Dumy Katalonii”, a to stanowiło – i wciąż stanowi – jeden, z głównych celów jego kadencji.

Leo Messi w pierwszym zespole Blaugrany zadebiutował 16 października 2004 roku, w derbowym meczu z Espanyolem. Dla klubu z Katalonii rozegrał łącznie 778 spotkań. Zdobył w nich 672 gole i zanotował 305 asyst. Tymczasem od jutra Argentyńczyk pierwszy raz w karierze będzie piłkarzem bez przynależności klubowej.

fot. Newspix

Reklama

 

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
14
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank